• I miejsce w XII Konkursie Astronomicznym w Szczecinie

• Bieżący rok został uchwalony jednogłośnie przez senat RP jako Rok Mikołaja Kopernika, przez wzgląd na 550. rocznicę urodzin Jego Astronomicznej Mości.

Z dumą obwieszczamy, jako szkoła związana z wybitnym astronomem Adamem Giedrysem, że w sobotę 22 kwietnia 2023r. odbyło się podsumowanie XII Konkursu Astronomicznego ☄️ dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez XIII LO w Szczecinie, w którym uczennica ósmej klasy — Zuzanna Sowa zdobyła I miejsce i tytuł laureata ⭐.

Szczególne podziękowania 🌹 dla absolwenta naszej szkoły i ucznia XIII LO w Szczecinie Dawida Bielskiego za zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie.

Ku chwale astronomii! 🌌

• Sukces! Alicja Żebrowska laureatką z j.polskiego!

• Uwaga!!! Uwaga!!! Będą gratulacje, uściski i pochwały!!!
              Alicja Żebrowska,
              uczennica 8 klasy naszej szkoły, uzyskała tytuł laureatki KonkursuJęzyka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2022/2023 oraz finalistki z matematyki.

• Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

🏆 Tytuł MISTRZA ORTOGRAFII ✒️ otrzymują:

🏆kl. 4 ex aequo Izabela Żebrowska kl. 4a i Michał Serówka kl. 4b
              🏆kl. 5. Piotr Nosal kl. 5a

🏆kl. 6. Julia Fudali kl. 6b

🏆kl. 7 Jan Elegańczyk kl. 7b

🏆kl.8 ex aequo Zuzanna Sowa kl. 8b i Maja Janczurewicz kl. 8a

Gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym drugi semestr.

• Dzień Ziemi

•      Dzień Ziemi to międzynarodowa akcja, której pomysłodawcą był  Gaylord Nelson, amerykański polityk i działacz na rzecz środowiska. Święto to ustanowione zostało w 1970 roku. W Polsce Dzień Ziemi obchodzony jest od 1990 roku. To światowy dzień ekologii, w którym odbywają się liczne akcje związane z promocją postaw przyjaznych środowisku.
          • Spotkania z Rodzicami

• Spotkanie z Rodzicami przyszłych oddziałów "zerowych" odbędzie się 9.05.2023r. (wtorek) o godz. 17.00 w Segmencie E

Spotkanie z Rodzicami przyszłych klas I odbędzie się 10.05.2023r. (środa) o godz. 17.00 w auli SP7 (B1Ip s.6)

• Zapisy do klasy I - listy i oświadczenia

• Zapraszamy do zapoznania się z listą uczniów zakwalifikowanych do klasy I i oddziału "zerowego" na rok szkolny 2023/2024. Listy zostaną wywieszone 20.04.2023r. (w czwartek) na drzwiach  wejściowych do szkoły.

Rodziców uczniów zakwalifikowanych do klasy I i odzdziału "zerowego" prosimy o złożenie oświadczenia w sekretariacie szkoły lub na adres sp7szczecinek@wp.pl (klasa I, zerówka) - pdf w terminie od 21.04 do 28.04.2023r.

• Siódemka na 3 i 4 miejscu w Półfinałach Województwa.

• "Siódemka" na 3 i 4 miejscu w półfinałach Województwa. Na etapie półfinału wojewódzkiego zakończyli swoje zmagania koszykarze i piłkarze ręczni z SP 7 w tym roku szkolnym. W turniejach rozgrywanych w Szczecinie (koszykówka) i Koszalinie (piłka ręczna) musieli uznać wyższość zespołów, które na codzień specjalizują się w tych dyscyplinach i rywalizują w rozgrywanych ligowych. W naszym zespole żaden z chłopców nie trenuje w klubach sportowych, a swoje pasje rozwijają tylko w ramach lekcji wychowania fizycznego. Tym większe gratulacje za wynik pozwalający być w najlepszej ósemce szkół z całego województwa zachodniopomorskiego. Dzielnie walczyli na parkietach sal sportowych: Sz. Aniołowski, K. Anyszewski, K. Bordon, J. Filowiat, M. Goździk, O. Kropidłowski Sz. Kozłowski, M. Maksalon, Sz. Pietrzak, M. Tyluś, F. Zwolan, F. Żmuda- Trzebiatowski. Opiekunem obu zespołów byl: Michał Ponichtera.
          • Zwycięstwo w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców

• Duży sukces naszych uczniów w Drużynowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji chłopców nasza szkoła wystawiła reprezentacje w dwóch kategoriach: dzieci (klasy 6 i młodsze) oraz młodzieży (klasy 7 i 8 ). W obu kategoriach naszi reprezentancji okazali się najlepszi wśród swoich rówieśników. Zawody odbywały się na szczeblu powiatowym, więc teraz nasze drużyny będą ryzwalizowały z innymi mistrzami swoich powiatów w finale województwa zachodniopomorskiego, które odbędą się 19 kwietnia w Gryfinie. Skład drużyny "starszej": Jan Filowiat Michał Tyluś Szymon Pietrzak Kamil Byczkowski Hubert Purgal "Młodsi" wystartowali w składzie: Miłosz Żmuda Miłosz Gołubiński Miłosz Przęzak Szymon Kaczor Mateusz Dębczak Mikołaj Czerwiński Michał Purgal Stanisław Galiński (klasa 3) Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na Finale Województwa.