• Kiermasz charytatywny dla Filipa

• Samorząd Uczniowski wraz z rodzicami oraz uczniami klasy 4A zorganizował kiermasz charytatywny na rzecz Filipa. Filip zmaga sie z ciężką oraz rzadką chorobą. Jego jedynym ratunkiem jest bardzo drogi lek. Dzisiaj czyli 28 października 2022 uczniowie naszej szkoły mogli zakupić różnego rodzaju słodkości oraz wziąć udział w loterii fantowej. Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym....
          • Ślubowanie klas pierwszych

• W dniu 27.10.2022r. uczniowie klas pierwszych złozyli uroczyste ślubowanie. Od tej pory stały się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Aktu pasowania dokonała dyrekcja szkoły w osobach: Pan Dyrektor - Maciej Kaźmierski, Pani Wicedyrektor - Gabriela Skowrońska i Pani Wicedyrektor - Alina Tarkowska.

• #przerwanaczytanie

• 📚📖21października 2022 r. w naszej szkole odbyła się akcja czytelnicza „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Głównym celem akcji była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. W ten dzień uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione książki lub wypożyczyli je w bibliotece szkolnej.
            • Różowe skrzyneczki

• W naszej szkole pojawiły się różowe skrzyneczki. Są to kasetki wyposażone w środki higieny osobistej, z której nastolatka, bez potrzeby jakiegokolwiek wyjaśniania, weźmie potrzebne artykuły higieniczne.  Zapewne świadomość, że można w każdej chwili skorzystać z takiej skrzyneczki, da wielu  dziewczynkom poczucie bezpieczeństwa. Ważne jest również i to, że korzystamy, ale i dzielimy się, uzupełniając nasze różowe skrzyneczki.