• Ciekawe lekcje

• Warsztaty ekologiczne w 1b i 2b.

• 17.06.2024 14:17
          • 11 czerwca kl. 1b i 2b gościła w SP7 Pana Dyrektora Radosława Wąsa z Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.  Były to ostatnie warsztaty podsumowujące  roczny cykl spotkań.  Tym razem dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o rybach słodkowodnych i morskich. Mogliśmy przyjrzeć się z bliska kłom żarłaczy i poznać ich naturalne środowisko.
            Z radością oczekujemy na kolejne spotkania w przyszłym roku szkolnym.
            Serdeczne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Radosławowi Wąs za ciekawie przeprowadzone zajęcia, niezapomniane wrażenia i poświęcony czas.
          • Zajęcia kulinarne w 2a.

• 17.06.2024 11:10
          • Któż nie lubi zapiekanek? Uczniowie klasy 2a 13 czerwca w szkolnej kuchni przygotowali pyszne zapiekanki. Poradzili sobie świetnie. 👍Oczywiście szefem kuchni była wychowawczyni Alicja Jaroszyńska .
          • Lekcja przyrodnicza o Afryce w klasie 3c.

• 14.06.2024 11:56
          • Klasa 3c w ramach lekcji przyrodniczej o Afrycel i jej mieszkańcach przygotowała w klasie „zaklinacze deszczu”, za pomocą których uczniowie próbowali przywołać deszcz, podczas zajęć ruchowych na świeżym powietrzu 🇿🇦🦒🐘🐅😊
          • Szukanie wody w szafie z klasą 2b.

• 08.05.2024 11:20
          • 11kwietnia 2024 klasa 2b  wraz z wychowawczynią Renatą Wyroślak udała się na kolejne z cyklu warsztaty, tym razem o intrygującym temacie,, Gdzie ukryła się woda? Może w szafie”.

Każdy z nas lubi odzież z naturalnych włókien. Jest praktyczna i zdrowa dla skóry. Posiadanie takowej traktujemy jak rzecz oczywistą. Jednak nikt z nas nie zastanawia się jak ogromną ilość wody trzeba zużyć do jej wyprodukowania. Doświadczenia, w jakich uczestniczyliśmy pogłębiły nie tylko naszą wiedzę, ale zmieniły świadomość. Czy naprawdę tyle ubrań jest nam potrzebnych?

• Klasa 3b - lekcja w Muzeum.

• 08.05.2024 11:03
          • 6 maja 2024 Kl. 3 b z wych. Agnieszką Paszkiel była dziś na lekcji w Muzeum. Prowadził ją p. Mateusz Zacharewicz, który oprowadził nas po wszystkich salach, a także bardzo ciekawie opowiadał o historii Szczecinka, o legendzie związanej z gryfem oraz o swoich poszukiwaniach archeologicznych . Dzieci miały także możliwość trzymać w rękach wykopaliska sprzed 4 tys. lat😮 To była bardzo interesująca lekcja👍😁 Następna za miesiąc 😁