• Ciekawe lekcje

• Wypalanie ceramiki

• 09.02.2023 09:36
          • Poznajemy tajemną wiedzę z ceramiki: lepimy, wypalamy, nakładamy szkliwo i kolejny wypał.
          • Zajęcia w pracowni ceramicznej

• 25.01.2023 09:33
          • W naszej szkole w ramach zajęć kreatywnych, artystycznych i terapeutycznych pracujemy w pracowni ceramicznej. Rozwijamy talenty artystyczne, twórczo bawimy się i poznajemy techniki lepienia i pracy w glinie. Zajęcia prowadzi p. Aneta Chęcińska - nauczycielka plastyki
          • Kajko i Kokosz. Szkoła latania - kl. 4b

• 22.12.2022 10:28
          • Lektura Kajko i Kokosz. Szkoła latania" zainspirowała uczniów klasy IVb do stworzenia dalszej części przygód ulubionych bohaterów. Wyobraźnia podpowiedziała im najróżniejsze – ciekawe i zabawne scenariusze losów tych bohaterów. Efekty końcowe okazały się niezwykle interesujące. Zachęcam do zapoznania się z nimi.
          • Dzieci z Bullerbyn - kolorowe leporello

• 06.12.2022 14:52
          • Uczniowie klasy 3c podczas omawiania lektury "Dzieci z Bullerbyn" wykonali kolorowe leporello - kreatywną harmonijkową książeczkę, w której podsumowali wszystkie najważniejsze informacje o powieści Astrid Lindgren. Podczas tworzenia leporello świetnie się bawili i dzięki temu zapamiętają tę książkę na zawsze.