• Konsultacje nauczycielskie

    • Lp.

      Nazwisko i imię nauczyciela

      Przedmiot

      dzień

      godziny od - do

      sala

      1

      Adamczewska Maja

      pedagog

      piątek 15.00-16.00

      C p s.3

      2

      Adamczyk Iwona

      wych. kl. 3b

      wtorek 7.55-8.55

      E pokój nauczycielski

      3

      Anderman Beata

      muzyka

      czwartek 12.30-13.30

      A IIp. 6

      4

      Balcer Renata

      logopeda

      poniedziałek

      czwartek

      15.30-16.00

      15.30-16.00

      B2 IIp 4

      5

      Barys Piotr

      fizyka, historia

      piątek

      14:25-15:25

       

      C IIp s.1

      6

      Biaduń Dorota

      j. angielski

      czwartek

      14.25-15.25

      B1parter s.6

      7

      Białkowska Agnieszka

      religia

      czwartek

      14.25 - 15.25

      C p 1

      8

      Bielska Dorota

      j. angielski

      czwartek

      13.30-14.30

      C p. 4

      9

      Bochenek Alina

      matematyka

      poniedziałek

      czwartek

      7.30-8.00

      7.30-8.00

      B1IIp3

      10

      Bogorodź-Pióro Małgorzata

      informatyka

      środa

      14.30-15.30

      CIIp s 3

      11

      Bolczyńska Dorota

      chemia

      wtorek

      czwartek

      15.00-15.30

      8.25-8.55

      C IIp s.5

      12

      Borek Agnieszka

      jęz. angielski

      wtorek

      środa

      14.30-15.00

      7.10-7.40

      B1p1

      13

      Borek Magdalena

      jęz. angielski

      wtorek

      środa

      14.25-14.55

      7.15-7.45

       

      B1p6

      14

      Chalusiak Jolanta

      wych kl 3a

      środa

      11.30-12.30

      B2 Ip 2

      15

      Chęcińska Aneta

      plastyka

      wtorek

      15.30-16.15

      C Ip 3

      16

      Chlebos Joanna

      wych.kl.3c

      czwartek

      12.40-13.40

      B2Ip5

      17

      Chmielewska Emilia

      wych. kl. 1b

      poniedziałek

      poniedziałek

      8.25 - 8.55

      12.25 - 12.55

      E pokój nauczycielski

      18

      Czajka Monika

      j. angielski

      środa

      14.00-15.00

      B2, p. s.4

      19

      Dawlewicz Barbara

      przyroda, biologia, geografia, doradca zawodowy

      czwartek

      15.20-16.20

      CIp1

      20

      Dobiańska Barbara

      wych. kl 3d

      poniedziałek

      czwartek

      12.30-13.00

      9.40-10.10

      B-2 IIp., s.1

      21

      Dombek Roksana

      świetlica

      środa

      16.00-17.00

      świetlica szkola

      22

      Giedrojć Marzena

      WOS, historia

      poniedziałek

      15.20-16.20

      B1 Ip s.1

      23

      Iwaniczko Anna

      edukacja wczesnoszkolna kl.1a

      wtorek

      czwartek

      11.40-12.10

      8.15-8.45

      E2

      24

      Jaczewska Iwona

      wych.kl.I c

      środa

      11.40-12.10

      13.20-13.50

      B2Ip 3

      25

      Janczurewicz Krzysztof

      biblioteka

      czwartek

      14.00-15.00

      czytenia

      26

      Jaroszyńska Alicja

      edukacja wczesnoszkolna

      poniedziałek 12.25-13.25

      E p. s.4

      27

      Karbowska Agnieszka

      j. polski

      czwartek

      13.30-14.30

      B2 Ip 4

      28

      Kaźmierski Maciej

      Dyrektor szkoły

      WF 

      wtorek 13.00-14.00

      gabinet dyrektora

      29

      Knajdrowski Tomasz

      W-F

      czwartek 13.30-14.30

      kantorek W-F

      30

      Kozioł Katarzyna

      religia

      piątek

      13.45-14.45

      Cp 1

      31

      ks. Błaszczak Piotr

      religia

      środa

      czwartek

      12.25-12.55

      13.30-14.00

      Cp1

       

      B1p1

      32

      Kubów Joanna

      j. niemiecki

      wtorek

      czwartek

      15.20-15.50

      C Ip s.6

      33

      Latkowska Anna

      matematyka

      poniedziałek

      wtorek

      7.30-8.00

      7.30-8.00

      B1IIp7

      34

      Lesiuk Jacek

      WF

      środa 14.25-15.25

      tunel LA

      35

      Lewicki Zbigniew

      historia

      poniedziałek 15.30-16.30

      B2 parter 1

      36

      Ludwisiak-Kołacz Ewa

      pedagog

      czwartek

      13.30-14.30

      gabinet pedagoga

      37

      Łosin Katarzyna

      w-f

      czwartek

      11.30-12.30

      kantorek w-f

      38

      Merk Katarzyna

      informatyka

      wtorek

       

      wtorek

      9.50-10.20

       

      15.20-15.50

      pokój nauczycielski

      B1p3

      39

      Mikosza Magdalena

      matematyka, geografia

      poniedziałek

      14.25-15.25

      C p7

      40 Mostowska Jolanta ed. wczesnoszkolna - 2d czwartek 11.30-12.30 B2IIp5

      41

      Niezgoda Tomasz

      w-f

      środa

      14.25-15.25

      kantorek w-f

      42

      Nowik Maria

      j. polski

      poniedziałek

      14.30-15.30

      B2 parter 7

      43

      Ostromecka Anna

      j. polski

      środa

      13.30-14.30

      B2p5

      44

      Paszkiel Agnieszka

      wych. kl 3b

      poniedziałek

      13.15-14.15

      B 2 I p. s. 1

      45

      Paszkowska Milena

      wych. kl. 3c

      wtorek 10.35-11.35

      E pokój nauczycielski

      46

      Piaseczny Dominik

      w-f

      wtorek

      14.30-15.30

      sala gimnastyczna

      47 Pietras Aleksandra ed. przedszkolna

      poniedziałek

      czwartek

      13.00-13.30

      8.00-8.30

      Segment E

      48

      Piotrowska Jadwiga

      Technika.

      EDB

      wtorek 12.30-13.30

      pokój nauczycielski

      49

      Ponichtera Aneta

      biologia, przyroda

      poniedziałek

      16.00-17.00

      B1 IIp1

      50

      Ponichtera Michał

      W- F

      środa

      14.25- 15.25

      kantorek w-f

      51

      Rosa-Pawlik Malwina

      j. polski

      poniedziałek

      7.30-8.00

      13.30-14.00

      B2 parter 3

      52

      Ruczyńska Ludmiła

      WF

      poniedziałek

      14.25-15.25

      Kantorek WF

      53

      Russ-Szyszka Alicja

      wspomaganie kl.3d

      poniedziałek

      wtorek

      11.30-12.00

      13.30-14.00

      B2,IIp, s.1

      54

      Rutkowska Iwona

      W-F

      czwartek

      13.30-14.30

      kantorek W-F

      55

      Sekuła Anna

      ed.wczesnoszkolna - wspomaganie 2d

      czwartek

      10.35-11..35

      B2IIp5

      56

      Skowrońska Gabriela

      Wicedyrektor szkoły

      matematyka

      czwartek 14.25-15.25

      gabinet wicedyrektora

      57

      Skowrońska Monika

      świetlica

      środa

      16:00-17:00

      świetlica szkolna

      58

      Sobczyk Karolina

      matematyka

      wtorek

      piątek

      7.30-8.00

      7.30-8.00

      B1,IIp, s.6

      59

      Stempień Karolina

      matematyka

      czwartek

      7.00-8.00

      B1 IIp 4

      60

      Świątek Małgorzata

      j. angielski

      wtorek

      czwartek

      7.30-8.00

      9.50-10.20

      Cp4

      61

      Świętowicz Patrycja

      świetlica

      czwartek

      16:00-17:00

      świetlica szkolna

      62

      Tarkowska Alina

      j. polski

      poniedziałek

      14:25-15.25

      B1Ip3

      63

      Więcek Bartosz

      wychowanie fizyczne

      wtorek 14.25-15.25

      Kantorek WF

      64 Wobolewicz Kamila ed. wczesnoszkolna - wspomaganie 1a

      poniedziałek

      wtorek

      11.30-12.00

      11.30-12.00

      E pokój nauczycielski

      65

      Wyroślak Renata

      wych. kl.2b

      wtorek

      12.40-13.40

      B2IIp1

      66

      Zdybel Daria

      wych.kl. 0b

      czwartek

      13:00-14:00

      E Ip s.2