• Uroczystości szkolne

• Dzień Otwarty w SP7 Szczecinek

• 27.03.2024 12:06
          • 26 marca 2024r., we wtorek, w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich odbyło się święto przyszłorocznych pierwszaków - czyli Dzień Otwarty. Pojawiło się wyjątkowo dużo Rodziców i dzieci. To znaczy, że Siódemka cieszy się popularnością, która niewątpliwie wzrośnie po wizycie w szkole, ponieważ Dyrekcja i Grono Pedagogiczne przygotowali mnóstwo atrakcji - i dla młodszych , i dla starszych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie!
          • 3 maja - Święto Konstytucji

• 27.04.2023 15:12
          • 27 kwietnia 2023r. z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie i nauczyciele naszej szkoły spotkali się w auli muzycznej gdzie młodzież z klasy 7b oraz chór przygotowali inscenizację słowno – muzyczną. Akademia miała bardzo podniosły charakter. Nad całością czuwali nauczyciele: p. Agnieszka Karbowska, p. Marzena Giedrojć, p. Piotr Barys, p. Beata Anderman, p. Karolina Stempień i p. Aneta Chęcińska.

• Ślubowanie klas pierwszych

• 23.11.2022 11:19
          • W dniu 27.10.2022r. uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Od tej pory stały się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Aktu pasowania dokonała dyrekcja szkoły w osobach: Pan Dyrektor - Maciej Kaźmierski, Pani Wicedyrektor - Gabriela Skowrońska i Pani Wicedyrektor - Alina Tarkowska.