• Wycieczki

• Wycieczka klasy 3a i 3b na warsztaty robienia bombek.

• 14.02.2024 10:57
          • 18 grudnia 2023 r. klasy 3 a i 3 b ze swoimi wychowawczyniami Jolantą Chalusiak i Agnieszką Paszkiel były w Koszalinie na warsztatach robienia bombek. W Fabryce Bombek poznały etapy powstawania tych choinkowych cudeniek🎄 Był to też czas wspólnej integracji dzieci. Wszyscy wrócili zadowoleni😁 Własne zrobione bombki oraz te kupione będą pięknymi dekoracjami we wszystkich domach.
          • Wycieczka w poszukiwaniu Świętego Mikołaja.

• 06.12.2023 14:52
          • Klasy 4a i 4b- 5grudnia oraz klasy 2b i 2d -6grudnia wraz z wychowawcami wybrały się do miasta w poszukiwaniu Mikołaja. Znalazły Go w cukierni „Pianowscy”. Czekał na nas nie tylko z prezentami, ale też olbrzymią niespodzianką - warsztatami piernikowymi.
            Na poczatku dzieci z Elfem i Bałwanem przygotowały ciasto, pózniej samodzielnie wyrabiały pierniki, które następnie zostały wstawione do pieczenia.W drugiej części spotkania dzieci sporządzały różnokolorowy lukier, dostały  kolorowe posypki i ozdabiały inne,gotowe pierniczki.  Póżniej upiekły się wcześniej przygotowane pierniki i mogliśmy je zjeść.Były pyszne.Było ciekawie, miło i pracowicie. Przemiła atmosfera i doborowe towarzystwo Gospodarzy. Na koniec Mikołaj wręczył dyplomy, paczki i lukrowane pierniki. Bardzo dziękujemy Państwu Pianowskim i Obsłudze za rewelacyjną organizację, pomoc i cudownie spędzony czas. Poczuliśmy już magię Świąt Bożego Narodzenia.
          • Wycieczka 3c do Czarnoboru.

• 02.11.2023 12:25
          • Klasa 3c wybrała się na niezapomnianą wycieczkę do Czarnoboru, po to by poznać warstwy lasu, zaobserwować piękno przyrody, zmieniające się pod jesienną aurą oraz rozwiązywać leśne zagadki, podczas spaceru dookoła Jeziora Leśnego. Wycieczka została zakończona wspólnym pieczeniem pianek i kiełbasek, ogrzewając się przy cieple ogniska 🍁🍂🍁🍂
          • Wycieczka 4a i 4c do Kołobrzegu

• 31.10.2023 12:47
          • Klasy 4a i 4c wybrały się 5.10.2023 r. na wycieczkę  szkolną do Kołobrzegu.
             Pogoda nam dopisała. Było trochę spacerowania i trochę zwiedzania.   Byliśmy na plaży i nawet zajrzeliśmy pod wodę, ale tylko w oceanarium. W muzeum minerałów można było dotknąć prawdziwy meteoryt z kosmosu, który spadł na Ziemię kilka tysięcy lat temu. Kupiliśmy też mnóstwo pamiątek. W drodze powrotnej odwiedziliśmy restaurację Mc Donald  i również tam  dobrze się bawiliśmy. Wspólnie spędzony czas pozostanie na długo w naszych wspomnieniach.
          • Poznaj Polskę - Wycieczka do Trójmiasta

• 31.10.2023 13:05
          • W dniach 16-19 października 2023r. odbyła się w naszej szkole wycieczka do Trójmiasta zoorganizowana w ramach programu "Poznaj Polskę". Pierwszego dnia podziwialiśmy piękno zabytkowej Bazyliki Mariackiej - Korony GDAŃSKA. Pokonaliśmy 405 schodów by dotrzeć na taras widokowy Bazyliki. Popołudniu mieliśmy lekcję historii w miejscu gdzie stoi Pomnik Obrońców Wybrzeża na półwyspie Westerplatte