• Wycieczki

• Wycieczka klasy 1 b i 2 b do Pomeranii.

• 20.06.2024 12:09
          • 8 czerwca uczniowie kl.1b i kl. 2b wybrali się  na wycieczkę do Pomeranii.
            Piękna pogoda umożliwiła skorzystanie ze wszystkich atrakcji, zarówno z tych na zewnątrz, jak i hali zabaw. Największym powodzeniem cieszył się Dragon, zjeżdżalnie i trampoliny. Chłopcy poczuli się jak kierowcy rajdowi podczas jazdy na gokartach, natomiast dziewczynkom spodobała się ,,karczma” w chacie Wikingów. Zabawa była przednia. Po pysznym obiedzie i zakupie pamiątek w dobrych nastrojach wróciliśmy do domu.
          • Klasa 3b na Zielonej Szkole w Starym Kaleńsku.

• 20.06.2024 11:42
          • W dniach 27-29 maja klasa 3 b przebywała na zielonej szkole w OSiR Stare Kaleńsko. Czas wypełniły dzieciom różnorodne zajęcia: kajakowanie , strzelanie z wiatrówki, park linowy, wchodzenie z asekuracją na skrzynki, wytwarzanie papieru czerpanego, gra w mini golf oraz wizyta w gospodarstwie. Nie zabrakło także wspólnych gier i zabaw, które zintegrowały klasę. To był świetnie spędzony czas, który na pewno wszyscy długo będą pamiętali 👍😁 Opiekunami na wyjeździe były: wych. Agnieszka Paszkiel oraz Anna Sekuła.
          • Wycieczka do parku trampolin klasy 6a.

• 20.06.2024 11:15
          • Klasa 6a, wraz ze swoją wychowawczynią Aliną Bochenek, wybrała się na wycieczkę do parku trampolin. Wydarzenie to miało na celu nie tylko zapewnienie uczniom rozrywki, ale także integrację klasy oraz promowanie aktywnego trybu życia. Dzieci miały okazję wypróbować różnorodne atrakcje, takie jak skoki na trampolinach, tory przeszkód i gry zespołowe. Wychowawczyni dbała o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w zabawie, co dodatkowo wzmocniło więzi między nią a uczniami. Wyjście do parku trampolin było pełne śmiechu i radości, pozostawiając niezapomniane wspomnienia i pozytywne emocje.
          • Wycieczka klasy 3c Dinoparku w Nowęcinie.

• 14.06.2024 11:27
          • Klasa 3c w dniu 06.06.2024r. wybrała się na wycieczkę klasową z okazji zakończenia roku do Dinoparku w Nowęcinie. Dzieci idąc tropami dinozaurów przebyły prehistoryczną podróż, podczas której mogły bawić się i uczyć. Zwiedziły piracki statek, wypłukiwały złoto w lokalnym strumyku, zjeżdżały z wodnych zjeżdżalni, rowerkami wodnymi pływały po jeziorku i bawiły się na przeróżnych placach zabaw. Podążając ścieżką edukacyjną uczniowie poznali życie dinozaurów i zaznajomiły się z otaczającą je przyrodą. Wycieczka sprawiła wszystkim wiele radości i dostarczyła bardzo wielu pozytywnych wrażeń 😊🦖🦕🪴🌱🌿
          • Wycieczka  klas 3b i 2c do Sarbska do fokarium.
          • Wycieczka klas 3b i 2c do Sarbska do fokarium.

• 04.06.2024 15:09
          • W środę 29 maja nasza klasy 3b i 2c pojechały autokarem na wycieczkę do Sarbska do fokarium. Widzieliśmy pokazy uchatek, zwiedzaliśmy statek do góry nogami i oglądaliśmy latarnie. Najbardziej podobał nam się pokaz uchatek i piracka strefa zabaw. Na zakończenie wycieczki kupiliśmy pamiątki i jedliśmy lody. Potem wróciliśmy do domu. Wycieczka bardzo nam się podobała.