• Wycieczki

• Wycieczka do Doliny Charlotty - IB

• 21.06.2022 21:30
          • 3 czerwca 2022r. uczniowie klasy Ib ze swoją wych. Agnieszką Paszkiel wybrali się na pierwszą klasową wycieczkę do Doliny Charlotty. Dzieci zwiedziły tam wspaniałe ZOO z Krainą Bajek. Brały też udział w pokazie karmienia fok oraz miały przejażdżki konne. Słoneczny dzień sprzyjał wesołym grom i zabawom. Wszyscy przywieźli pamiątki oraz niezapomniane wrażenia. Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym...
          • Wycieczka klasy 3a na Bunkier

• 08.06.2022 10:00
          • 30 maja 2022r. klasa 3a wraz z wych. Alicją Jaroszyńską wybrała się na wycieczkę do jednego z największych Bunkrów Wału Pomorskiego.Skorzystaliśmy z zaproszenia taty jednej z uczennic pana Karola Dalidowicza, niesamowitego pasjonata historii, który oprowadził nas po muzeum militarnym. Mieliśmy okazję zwiedzić wnętrze oraz zapoznać się z zebranymi zbiorami i historią Wału Pomorskiego. Była to niezwykła lekcja historii. Na pewno tam jeszcze wrócimy. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.
          • Wycieczka do Torunia klasy 3a

• 08.06.2022 09:30
          • Klasa 3a wraz z wych. Alicją Jaroszyńską Dzień Dziecka spędziła na wspaniałej wycieczce w Toruniu. Wypiekaliśmy pierniki w Muzeum Żywego Piernika, byliśmy w Planetarium i Młynie Wiedzy. Odwiedziliśmy Muzeum Mikołaja Kopernika. A po pysznym obiedzie spacerowaliśmy po Toruńskiej Starówce, gdzie zakupiliśmy pamiątki i obowiązkowo pierniki. Jedną z atrakcji była równiez podróż autokarem. Niektórzy z nas po raz pierwszy wyjechali w tak długą podróż bez rodziców. Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym