• Ciekawe lekcje

• Klasy 2b i 2D na warsztatach w  Centrum Edukacji Ekologicznej I Rewitalizacji Jezior w Szczecinku.
          • Klasy 2b i 2D na warsztatach w Centrum Edukacji Ekologicznej I Rewitalizacji Jezior w Szczecinku.

• 06.12.2023 11:11
          • Klasy 2b i 2D wybrały się do Centrum Edukacji Ekologicznej I Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Panowie przekazali dzieciom bardzo dużo wiedzy dotyczącej ptaków. Na małych uczestników warsztatów czekała niespodzianka. Panowie prowadzący podzielili dzieci na zespoły i wspólnie wykonali wcale niełatwe, ale niezmiernie potrzebne ptakom- budki lęgowe. Obiecaliśmy, że wszystkie przymocujemy do drzew w naszym parku. 🦉🦅🐦🌳
          • Spotkanie na szczycie Olimpu w 5d.

• 23.11.2023 11:36

• Klasa 5d zorganizowała prawdziwe spotkanie na szczycie - spotkanie na szczycie Olimpu. ⚡⛰️ Na lekcji języka polskiego zagościli bowiem: Zeus, Hades, Posejdon, Atena, Demeter, Hera, Hestia, Apollo, Dedal, Afrodyta, Syzyf, Hermes i Hefajstos. W ten sposób piątoklasiści utrwalili wiadomości dotyczące wizerunków bogów greckich, ich atrybutów oraz umiejętności. Mieli także okazję jeszcze raz przysłuchać się treści znanych im mitów oraz poznać nowe dla nich historie z udziałem mieszkańców Olimpu.

• Odwiedziny bohaterów mitologii greckiej w klasie 5a.

• 09.11.2023 12:24
          • Na lekcji języka polskiego w kl. 5a przenieśliśmy się w czasie i przestrzeni. Odwiedzili nas bohaterowie mitologii greckiej. Zaroiło się od bogów, bogiń i herosów. Każdy przedstawił swoją osobę i zaprezentował atrybuty. Spójrzcie jak piękni są mieszkańcy Olimpu.
          • Czytanie Dziadów w 7a.

• 02.11.2023 12:29
          • Wczesnym rankiem 26 października uczniowie 7a czytali Dziady cz.II A. Mickiewicza. Było nastrojowo i nieco tajemniczo...