• Awans do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt.

• Na boiskach naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Nożnej Dziewcząt. Po bardzo dobrej, zaciętej i pełnej zaangażowania grze nasz zespół, po 3 zwycięstwach i jednej porażce, zajął 2 miejsce i awansował do mistrzostw powiatu, które odbędą się również na naszym boisku szkolnym. Serdecznie gratulujemy.

• 3 maja - Święto Konstytucji

• 27 kwietnia 2023r. z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie i nauczyciele naszej szkoły spotkali się w auli muzycznej gdzie młodzież z klasy 7b oraz chór przygotowali inscenizację słowno – muzyczną. Akademia miała bardzo podniosły charakter. Nad całością czuwali nauczyciele: p. Agnieszka Karbowska, p. Marzena Giedrojć, p. Piotr Barys, p. Beata Anderman, p. Karolina Stempień i p. Aneta Chęcińska.

• Wicemistrzowie Województwa z SP 7!

• Wicemistrzowie Województwa z SP 7! Po świetnych występach chłopców w koszykówce i piłce ręcznej zakończonych na półfinałach wojewódzkich przyszedł czas na upragniony medal. W rozgrywanym we wtorek, w Połczynie Zdroju finałowym turnieju siatkówki Igrzysk Młodzieży Szkolnej, nasi reprezentanci spisali się rewelacyjnie sięgając po srebrne medale i tytuł Wicemistrzów Województwa! W pokonanym polu pozostawili SP 71 Szczecin oraz SP Moryń zwyciężając w obu spotkaniach 2:0. "Siódemkowcy" musieli uznać jedynie wyższość gospodarza turnieju, SP Połczyn Zdrój. Warto zaznaczyć, że drużyna oparta w szczególności na uczniach sportowej klasy 8 f, zdobyła czwarty medal Mistrzostw Województwa w przeciągu ostatnich trzech lat. Wcześniej sięgając po laury w lekkiej atletyce, unihokeju, piłce ręcznej, a teraz w siatkówce. Szkołę Podstawową nr 7 reprezentowali: Sz. Aniołowski, K. Anyszewski, A. Baranowski, M. Chmielewski, D. Kapuściński, Sz. Kozłowski, O. Kropidłowski, Sz. Pietrzak, M. Tyluś, W. Wydmuch, F. Zwolan, F. Żmuda- Trzebiatowski. Opiekunem zespołu był Michał Ponichtera.

• #Kotyliony

• Przygotowania do święta trwają. Dziś na lekcjach informatyki uczniowie robili kotyliony. Użyli do tego długopisów 3D zakupionych w ramach Programu Laboratoriów Przyszłości.
              #laboratoriaprzyszłości

• Powiatowy Konkurs BRD 2023

• Dzisiaj tj. 25.04.2023r. w naszej szkole odbyl się Powiatowy Konkurs BRD - Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Nasza "Siódemka" zajęła pierwsze miejsce drużynowo w kategorii do 12 lat, oraz pierwsze miejsce w kategorii powyżej 12 lat. Obie drużyny pojadą do Szczecina na rozgrywki wojewódzkie. Najlepsi otrzymali bon o wartości 1000zł na zakup roweru: Szymon Kaczor 5b oraz Miłosz Steffen 6a .

Serdecznie gratulujemy. Życzymy wygranej w Szczecinie.

• Klasy siódme na warsztatach teatralnych.

• Uczniowie klas 7 wzięli udział w warsztatach teatralno-dramowych prowadzonych przez Pana Mirosława Glinieckiego z Teatru STOP z Koszalina. Warsztaty zakończyły się spektaklem "Wiosenne psotki" zaprezentowanym uczniom i rodzicom 17 kwietnia. Uczniowie ciężko pracowali, ale świetnie się bawili. Dziękujemy za zaangażowanie.smileyheart

• Ogólnopolski Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim 2023.

• Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczennic, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim 2023.
              *Barbara Świątek, uczennica klasy 4B uzyskała pierwsze miejsce w kategorii klas 4-6
              *Nikola Biedula z klasy 7A uzyskała tytuł laureatki
              *Pola Rozwałka klasa 7B została finalistką konkursu  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Uczniowie klasy 1a medalistami w Biegu Ulicznym Winanda Osińskiego

• Uczniowie klasy 1a Oliwia i Szymon przynieśli do klasy piękne medale. A mieli czym się pochwalić. Zdobyli je w 39 Biegu Ulicznym Memoriał Winanda Osińskiego na dystansie 400 m rocznik 2015 Imiejsce zajęła Oliwia Matias III miejsce zajął Szymon Kozieł. WIELKIE GRATULACJE od wych. A. Jaroszyńskiej i kolegów i koleżanek z klasy 1a.
          • Odwiedziny w I klasie

• 21.04.2023 r. klasa 1b wraz z wychowawczynią Renatą Wyroślak gościła u siebie dzieci z oddziału 0a prowadzonego przez p. Emilię Chmielewską. Sześciolatki miały możliwość zobaczyć jak wygląda nauka w klasie 1. Dzieci się poznały i zintegrowały. Wspólnie rozwiązywały zagadki, rebusy, słuchały wierszy czytanych przez pierwszoklasistów oraz w mieszanych zespołach wykonywały prace plastyczne z różnorodnych materiałów.

• Dzień Ziemi u przedszkolaków.

• Dzień Ziemi to doskonała okazja do przypomnienia sobie i utrwalania dobrych nawyków służących dobru naszej planety. Nasze przedszkolaki od teorii przeszły do praktyki i wspólnie posprzątały teren wokół szkoły. Wykonały również piękne prace tematyczne i jak zawsze świetnie się bawiły 👧🧒🌳♻️🌍