• Dzień w Świetlicy

• Dzień Świętego Walentego

• 10.02.2023 10:33
        • Pomimo tego, że dzień 14 lutego wypada w ferie- my świętowaliśmy Dzień Świętego Walentego (Walentynki) trochę wcześniej. Zwyczajowo to święto zakochanych lecz w szerszym kontekście to również dzień w którym wielu z nas celebruje więzi rodzinne i przyjażń.
        •

Zarówno w naszych salach jak i przed samą świetlicą pojawiło się mnóstwo czerwonych serduszek – symboli walentynkowych, a także prac plastycznych wykonanych z serduszek. Nasze dzieci zrobiły własnoręcznie kartki, które były wypełnione pozytywnymi emocjami. Uczniowie dowiedzieli się, skąd wzięło się to święto i że niekoniecznie jest ono wyłącznie dniem zakochanych. To również dobra okazja, by podziękować swojej koleżance, mamie, tacie, dziadkom lub wujostwu za to, że są blisko nas i wnoszą szczęście i radość do naszego życia. Zbliżające się Walentynki okazały się doskonałą okazją do integracji uczniów oraz rozwijania umiejętności wyrażania swoich emocji.