• Dzień w Świetlicy

• Wiosna w szkolnej świetlicy

• 16.04.2024 10:43
        • Choć za oknem szaro i ponuro to wśród nas jest wiosna … Uczniowie świetlicy szkolnej uczestniczyli w różnorodnych zajęciach ukazujących uroki tej kolorowej, pachnącej i radosnej pory roku smiley
        • Podczas prac manualno – plastycznych  uczniowie bardzo chętnie wykonywali prace tematyczne związane z tą porą roku. Wychowankowie świetlicy wyklejali z bibuły i patyczków do uszu ilustracje przedstawiające wiosenne drzewa. Wyklejali również postać żaby za pomocą przygotowanych materiałów.  W związku z tym, że 9 kwietnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Jednorożca dzieci wykonały swoje barwne kucyki. Wszystkie prace plastyczne wychowanków naszej świetlicy posłużyły do wystawek, które zostały wyeksponowane przed salą świetlicową.

Zapraszamy do galerii zdjęć.yes