• Sukcesy

• Nasi Koszykarze również z awansem do półfinału wojewódzkiego!

• 30.03.2023 17:32
          • Koszykarze również z awansem do półfinału wojewódzkiego! Nie zwalniają tempa młodzi sportowcy Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Tym razem rywalizując w Sławnie, z najlepszymi zespołami z 6 powiatów zdobyli II miejsce i awansowali do Półfinału wojewódzkiego. Jest to tym bardziej zaskakujący sukces, że żaden z chłopców na codzień nie trenuje tej dyscypliny sportu, a swoją pasję rozwijają tylko na lekcjach wychowania fizycznego w klasie sportowej. Gratulujemy! Reprezentację stanowili: K. Anyszewski, K. Bordon, Sz. Aniołowski, Sz. Kozłowski, Sz. Pietrzak, J. Filowiat, F. Zwolan, F. Żmuda- Trzebiatowski, M. Tyluś, M. Goździk, O. Kropidłowski. Opiekunem był Michał Ponichtera.
          • Awans siatkarzy SP 7 Szczecinek do półfinału wojewódzkiego!

• 28.03.2023 18:05
          • Awans siatkarzy SP 7 Szczecinek do półfinału wojewódzkiego! Trwa świetna passa sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 7. Podczas rozgrywanego w Koszalinie Finału regionalnego zajęli II miejsce i uzyskali bezpośredni awans do Półfinału wojewódzkiego. Rozgrwane pojedynki w stawce 5 drużyn okraszone były elementami świetnej i emocjonującej siatkówki na wysokim poziomie. Kolejny etap odbędzie się w Połczynie Zdroju już w najbliższy czwartek 30 marca. Trzymamy kciuki! Szkołę reprezentowali: F. Żmuda- Trzebiatowski, F. Zwolan, K. Anyszewski, M. Tyluś, A. Baranowski, M. Chmielewski, W. Wydmuch, Sz. Kozłowski, O. Kropidłowski, Sz. Pietrzak. Opiekunami byli Michał Ponichtera oraz Tomasz Niezgoda.
          • Awans SP 7 do Półfinału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce ręcznej

• 22.03.2023 16:17
          • Awans SP 7 do Półfinału wojewódzkiego! Znakomicie spisali się dzisiaj (22 marca ) chłopcy reprezentujący naszą szkołę w piłce ręcznej. W rozgrywanym w Mielnie, Finale regionu Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęli 2 miejsce i uzyskali bezpośredni awans do Półfinału wojewódzkiego. W swoim pierwszym meczu okazali się lepsi od SP Pomianowo 11:4, w drugim przyszło im się zmierzyć z faworytem do złotego medalu w całych rozgrywkach SP 18 Koszalin, która okazała się drużyną bardziej "ograną" na piłkarskich parkietach i zdecydowanie górowała doświadczeniem, co przełożyło się na zwycięstwo koszalinian (15:6). W ostatnim, decydującym o awansie meczu nasi zawodnicy zagrali wręcz koncertowo, pokonując gospodarza SP Mielno w niespotykanych rozmiarach 21:0! Szkołę reprezentowali: K. Anyszewski, M. Maksalon, M. Goździk, O. Kropidłowski, F. Żmuda- Trzebiatowski, F. Zwolan, M. Tyluś, Sz. Pietrzak, Sz. Aniołowski, J. Filowiat. Opiekunem był: Michał Ponichtera. Gratulujemy!
          • Stypendia Burmistrza Miasta Szczecinek

• 22.12.2022 18:01
          • Najlepsi uczniowie i studenci oraz najzdolniejsi młodzi artyści i sportowcy odebrali dzisiaj z rąk Burmistrza Miasta Szczecinek stypendia. Wśród nagrodzonych znaleźli  się również nasi absolwenci: Martyna Nosal, Justyna Soroczyńska, Dawid Bielski, Grzegorz Ostromecki. Oprócz absolwentów stypendia Burmistrza w dziedzinie artystycznej otrzymała Rozalia Mantyk, uczennica klasy 4b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów,
      • 2021/2022

• Jakub Majchrzak
        • Laureat
        • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z j. angielskiego. Sesja jesienna.
        • Maya Wróbel
        • Laureatka
        • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z j. angielskiego. Sesja jesienna.

• Lena Fiuk
        • Laureatka
        • Diecezjalny Konkurs Plastyczny “Mój Kościół na Pomorzu”
        • Religia