• Dzień w Świetlicy

• Świetlicowe świąteczne prace plastyczne

• 28.12.2022 06:56
        • Grudniowy magiczny czas upłynął w szkolnej świetlicy bardzo szybko. Wykonywaliśmy przeróżne prace plastyczne za pomocą różnych technik.
        • Przygotowania do Świąt zaczęliśmy od stworzenia ozdób choinkowych a później wspólnie udekorowaliśmy choinkę. Następnie wykonaliśmy  z masy solnej mikołaje, bałwany i choinki. Wieńce świąteczne zrobiliśmy za pomocą słomek z wykorzystaniem farb, brokatu i wstążek. Do stworzenia Mikołajów oraz bałwanków wykorzystaliśmy watę. Obecnie nasze drzwi ozdabiają przestrzenne choinki udekorowane cekinami,  brokatem, wstążkami i błyszczącymi kartkami. Wszystkie prace wykonywały nasze szkolne świetliczaki z bardzo dużym zaangażowaniem. W tym czasie poznaliśmy tradycje Świąteczne i wspólnie kolędowaliśmy.