• Sport

• Podsumowanie sukcesów - Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej

• 24.03.2023 16:59
        • Chłopcy z "Siódemki" najlepsi ze szkół z całego powiatu! Rozgrywane w SP 6, Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych okazały się popisem naszych zawodników. W stawce brało udział aż 6 drużyn z Powiatu Szczecineckiego. Zawodnicy naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie swoje spotkania,  zdobywając tytuł Mistrza Powiatu.

• We wszystkich  meczach łącznie zdobyli 34 bramki,  a skutecznością błysnęli F. Żmuda - Trzebiatowski, M. Tyluś oraz K. Pietrzak.

W całym turnieju stracili tylko 3 gole dzięki świetnej i zorganizowanej obronie, w której kluczową postacią był nasz bramkarz- K. Anyszewski.

Teraz przed naszymi piłkarzami ręcznymi wielkie wyzwanie w postaci finału regionalnego.

Trzymamy kciuki!

SP 7 reprezentowali:

K. Anyszewski, K. Bordon, J. Filowiat, F. Żmuda- Trzebiatowski, F. Zwolan, M. Tyluś, M. Maksalon, K. Pietrzak, O. Kropidłowski.

Opiekunem był Michał Ponichtera.

DZIEWCZĘTA:

26 stycznia w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w piłce recznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja SP-7 po zwycięstwach nad SP Turowo i SP Grzmiaca oraz wygraniu w meczu finałowym z SP Żółtnica zajęła w mistrzostwach pierwsze miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie: Maja Łosin, Daria Dziuba, Marta Charmuszko, Milena Cieślak, Sara Funkiendorf, Julia Hughes, Oliwia Kamińska, Zuzanna Kommisarczyk, Natasza  Kuciaba, Paulina Sorgowicka. Opiekunem drużyny był pan Tomasz Niezgoda.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom! Czekamy na finały regionalne!