Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Profilaktyka uzależnień

1515156637 logoW roku szkolnym 2017/2018 nawiązałyśmy współpracę ze szczecinecką „Patronką”, która zaowocowała cyklem zajęć dla uczniów klas gimnazjalnych i siódmych, ich rodziców i nauczycieli. W I semestrze odbyły się spotkania z rodzicami, które przeprowadził mgr Kamil Osiński, psycholog, licencjonowany terapeuta z dziedziny uzależnień. Na spotkaniu poruszane były tematy:

1. Jak rozmawiać z dzieckiem nt. środków psychoaktywnych.

2. Jak rozpoznać, czy moje dziecko próbuje narkotyków, dopalaczy.

3. Gdzie szukać pomocy?

Pan Kamil Osiński prowadzi warsztaty z naszymi uczniami, na których omawiają tematy związane z profilaktyką uzależnień. Program trwa od grudnia 2017 do końca marca 2018.   

Szkolni koordynatorzy programu: mgr Iwona Rutowska,  mgr Ewa Ludwisiak-Kołacz

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Profilaktyka uzależnień.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65