Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Miasta w unihokeju chłopców szkół podstawowych

unihokejW czwartek 30 października 2014r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Miasta w unihokeju chłopców szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów z 3 szczecineckich podstawówek (SP 7 I zespół, SP 7 II zespół, SP 6, SP 1 I zespół i SP 1 II zespół). Ta odmiana hokeja pod dachem jest coraz bardziej popularna wśród dzieci i młodzieży. I trudno się temu dziwić, gdyż jest to gra bardzo dynamiczna i widowiskowa...

 unihokej2

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a pięknych bramek i składnych akcji naprawdę nie brakowało. Turniej rozpoczął się od małej niespodzianki. II zespół SP 7 pokonał 3:1 I drużynę SP 1. W kolejnych spotkaniach obie drużyny szczecineckiej „Siódemki” prezentowały się na tyle znakomicie, iż okazało się, że mecz pomiędzy piąto, a szóstoklasistami rozstrzygnie o pierwszym miejscu w turnieju. Po stojącym na bardzo wysokim jak na tę kategorię wiekową poziomie pojedynku lepsza okazała się pierwsza drużyna w stosunku 2:1 po golach Huberta Dacio i Patryka Fabisiaka. Dla pokonanych jedyną bramkę zdobył Dawid Krupecki. A więc złote i srebrne medale trafiły, co stało się już niejako tradycją, do chłopców SP 7. Brązowe medale powędrowały do SP 6.

Zespoły wystąpiły w składach: SP 7 I - K. Więckowski, K. Mroczek, M. Wiechowicz, P. Fabisiak, A. Rogowski, H. Kieszkowski, K. Palusiński, H. Dacio, A. Dołęcki, N. Zawinowski, M. Cibiński, M. Moszczyński, O. Patton.

SP 7 II - M. Stachyra, D. Fijałkowski, K. Grześ, J. Barański, A. Stefański, D. Krupecki, C. Wydmuch, W. Kizielewicz, J. Kozłowski.

Opiekunem obu drużyn był Michał Ponichtera.  

Nasze gratulacje!

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mistrzostwa Miasta w unihokeju chłopców szkół podstawowych.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65