Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2019/2020

Za nami I semestr roku szkolnego 2019/2020. Był on pełen konkursów, zawodów sportowych w których brali udział nasi uczniowie. Najważniejsze są jednak wyniki nauczania. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem frekwencji i klasyfikacji w klasach 4-8 a także listą najlepszych uczniów w klasach 4-8. Gratulujemy!!!

Laureaci konkursów wojewódzkich

IMG 1723Bogusław Ogorzałek - Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty wręczył nagrody lauratom konkursów na szczeblu wojewódzkim dla szkoły podstawowej i gimnazjum. Z naszej szkoły nagrody otrzymały trzy osoby: Julia Trusewicz jako laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polsiekgo dla szkół podstawowych, Urszula Begiedza jako laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla gimnazjalistów i Cezary Wydmuch jako laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii i Losy żółnierza polskiego. 

Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

IMG 1744I tak dotarliśmy do końca roku szkolnego 2017/2018. Na ostatnim apelu dla klas 1-3 i 4-8 i 3 gimnazjum podsumowano wszystkie konkursy i nagrodzono wyróżniających się uczniów. Trzeba przyznać, że był to pracowity choć trochę krótszy rok nauki. Teraz jeszcze tylko odebranie świadectw i WAKACJE!... 

 

Czytaj więcej...

Sukces w II Powiatowym Konkursie "Niezwykła moc zwykłego czytania"

IMG 20190328 12353528.03.2019r. uczennice z naszej szkoły - Maja Szkudlarek VIII D i Marika Niedziółka VI B wzięły udział w II Powiatowym Konkursie "Niezwykła moc zwykłego czytania", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Szczecinku. Dziewczyny pięknie czytały przygotowane teksty, a do finałowego etapu zakwalifikowała się Maja Szkudlarek. Musiała przeczytać tekst przygotowany przez organizatora. Nie było to łatwe zadanie, ale poszło jej bardzo dobrze. Zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dziewczynom gratulujemy wspaniałych występów!

Monika Jankowska

Czytaj więcej...

X Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej - etap rejonowy

20190313 105220W dniu 13.03.2019r. odbyły się eliminacje rejonowe X Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej. Naszą szkołę reprezentowali: Kajetan Garsztka (5f), Amelia Rogowska (7a) I Wiktor Wilicki (7a), Do finału zakwalifikował się Wiktor Wilicki, wygrywając w Pile etap rejonowy. Wszystkim gratulujemy, a Wiktorowi życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 15.05.2019r. w Koszalinie.

Czytaj więcej...

Podsumowanie semestru

IMG 1450Dziesiejszy apel podsumował I semestr nauki w roku szkolnym 2018/2019. W tym czasie odbyło się wiele konkursów zorganizowanych przez nauczycieli w naszej szkole. Uczniowie nasi brali także udział w konkursach pozaszkolnych. Zdobyli tam wiele nagród i wyróżnień. Najlepsi zostali nagrodzeni upominkami.Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Laureaci nagrodzeni w Koszalinie

DSC 000218.06.2018r. w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dypolomów uczniom, którzy  zostali laureatami w Przedmiotowych Konkursach Przedmiotowych i Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Losy żołnierza polskiego i dzieje oręża polskiego...". W uroczystościach wzięli udział także nasi uczniowie. Urszula Biegiedza - laureatka z języka polskiego, Jakub Rot - laureat z języka angielskiego i Wojciech Karpiński - laureat w konkursie historycznym. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Wyniki Kangura 2018

kangrmatematyczny2016Jak co roku szkoła nasza brała udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2018. Swoich sił próbowało 108 uczniów w różnych kategoriach. Bardzo dobry wynik w swojej kategorii uzyskał Gritzman Bartosz – zdobył 92,50 pkt. w Kategorii Maluch. Wyróżnienia w swoich kategoriach otrzymali: (od najmłodszych)

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu historycznego

7d

W 5.04.2018r. odbył się finał XXIII edycji Wojewódzkiego Konkurs Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej". Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli zaszczytne miejsca. Wojciech Karpiński – uczeń klasy 7d został Laureatem, a Miłosz Sobolewski – także uczeń klasy 7d zdobył tytuł Finalisty.  Gratulujemy!

Opiekun: Zbigniew Lewicki

Maja Szkudlarek wyróżniona...

34

15 marca 2018 roku odbył się 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Maja Stefaniak z kl. 4c, Marika Niedziółka z kl. 5b, Maja Szkudlarek z kl. 7d, Maja Sikorska z 7a. Wyróżnienie zdobyła Maja Szkudlarek. 

Gratulujemy!

Apel podsumowujący klas 4-7

IMG 8821Koniec I semestru roku szkolnego 2017/2018 jest dobrą okazją do małego podsumowania wszyskich działań, konkursów, które odbyły się w tym czasie. Zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami. Teraz chwila odpoczynku i za 2 tygodnie wracamy do szkoły z większym zapałem i chęcią do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności... 

Czytaj więcej...

Najpiękniejsze życzenia - sukces uczniów SP7

311 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinku wręczono nagrody laureatom XVII edycji Międzyszkolnego Konkursu na Najpiękniejsze Życzenia Świąteczne i Noworoczne. W gronie lauratów znalazło się sześcioro uczniów naszej szkoły: Vanessa Harutyunyan (5c), Hanna Kozioł (5c), Zuzanna Orłowska (5c), Hovik  Harutyunyan (5c), Maksymiliana Karwatzki (5b) i Amelia Rogowska (6a).

Czytaj więcej...

Sukcesy uczniów z języka angielskiego

20171211 100129

Jakub Rot uczeń klasy 7b zdobył 44 punkty na 45 punktów możliwych - opiekun p.Monika Czajka.

Maja Sikorska uczennica klasy 7a zdobyła 39 punktów na 45 możliwych - opiekun p.Agnieszka Borek.

Obydwoje zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego szkół podstawowych.

Jakub uzyskał najlepszy wynik w Szczecinku.

Klaudia Grygorcewicz uczennica z klasy 2b Gimnazjum także zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z języka angielskiego na poziomie gimnazjalnym - opiekun p. Małgorzata Świątek

                            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Sukcesy Siódemki.
Powered by Joomla 1.7 Templates