Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

List od królowej Elżbiety II

2Uczniowie klasy Vc pod kierunkiem pani Agnieszki Borek realizowali projekt edukacyjny "Happy Birthday the Queen! - kartka z życzeniami urodzinowymi dla królowej Elżbiety II". Podczas zajęć uczniowei wykonali kartki z życzeniami urodzinowymi w języku angielskim dla królowej Elżbiety II. Dwie najlepsze prace zostały wysłane w kwietniu do Pałacu Buckingham.

Czytaj więcej...

W świątecznym duchu...

23Grudniowy projekt „W świątecznym duchu...” objął swoim zakresem cztery klasy, które polonistycznie prowadzi p. Maria Nowik. Nazwa przedsięwzięcia mówi zasadniczo sama za siebie - wszystkie działania, podjęte przez uczniów, dotyczyły zbliżających się, najpiękniejszych w roku, świąt Bożego Narodzenia. Na początku miesiąca uczniowie „zamienili się miejscami” z samym Św. Mikołajem i odpisywali dzieciom na listy w jego imieniu (wśród adresatów byli nierzadko oni sami). Nie było to wcale łatwe zadanie, bo prościej jest przedstawić swoje życzenia, ale dużo trudniej spojrzeć na siebie krytycznie i zastanowić się, czy naprawdę zasługuję na świąteczne upominki. Listy były przeróżne: poważne i zabawne, mądre i rozsądne albo nie...Wszystkie jednak były urocze, a ich autorzy wykazali się kreatywnością i polonistycznym talentem.

Czytaj więcej...

Nasza Niepodległa Ojczyzna

P1210908W czasie od 3.10.2016r. do 09.11.2016r. w kl. III b i III f realizowany był projekt „Nasza Niepodległa Ojczyzna”. Celem projektu było zapoznanie uczniów z historią naszego kraju – z utratą niepodległości przez Polskę oraz z odzyskaniem jej w roku 1918. Zwieńczeniem projektu było przygotowanie i wystawienie przedstawienia pt. „Nasza Niepodległa”.

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Programy w SP 7.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65