Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Niespodziewany sukces siatkarzy

sportOlbrzymią niespodzianką zakończyły się rozgrywane w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku Mistrzostwa Miasta w mini piłce siatkowej chłopców. W zawodach wystąpiły cztery zespoły z trzech szczecineckich „podstawówek” (SP 1, SP 6, SP 7).

Ogromnie miło nam donieść, że bezkonkurencyjna okazała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 7, która pokonała wszystkich rywali w stosunku 2:0.

Zespół, który tworzyli w głównej mierze piłkarze nożni miał w swoim składzie tylko dwóch chłopców na co dzień trenujących siatkówkę w MKS „Gryf” Szczecinek pod okiem pana Dariusza Brambora (Ziemowit Stach i Cezary Wydmuch). Trzeba przyznać, że szczególnie ten pierwszy, kapitan drużyny rozegrał bardzo dobre zawody w wielu momentach prezentując niespotykaną jak na swój młody wiek (IV klasa) dojrzałość siatkarską. W pierwszym spotkaniu nasi chłopcy rozprawili się z SP 6, w drugim pokonali SP 1 II zespół, aby w meczu na zakończenie imprezy nie dać szans gospodarzowi SP 1 I zespół ( w setach do 17 i 18).

Z uwagi na czas jaki drużyna poświęciła na trening i wspólne zgranie, wynik chłopców należy uznać za rewelacyjny. Warto zaznaczyć, że pierwsza piątka rozgrywająca sety otwarcia to uczniowie klasy IV i V co świetnie rokuje w przyszłorocznych rozgrywkach.

CAM005522

Szkołę reprezentowali: Z. Stach, C. Wydmuch, A. Stefański, J. Kozłowski, K. Klaman, O. Patton, P. Fabisiak, H, Dacio, H. Kieszkowski, K. Palusiński.

Opiekunem był p. Michał Ponichtera.

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Niespodziewany sukces siatkarzy.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65