Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najlepsi z najlepszych

5aMistrzostwa Powiatu to jeden z trudniejszych etapów zawodów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej sportów drużynowych. Jedno potknięcie może decydować o awansie do rozgrywek regionalnych. Stalowymi nerwami i sporymi umiejętnościami popisali się chłopcy reprezentujący naszą szkołę w mini piłce ręcznej i mini siatkówce...

 

 

 

Jako pierwsi do walki stanęli piłkarze ręczni. Jeszcze przed feriami (16 stycznia) w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Szczecinku rywalizowali z drużynami SP 1, SP Żółtnica i gospodarzem zawodów. Od początku turnieju widać było dominację ekip SP 1 i SP 7 i jak się później okazało mecz pomiędzy tymi szkołami zdecydował o złotym medalu. Po bardzo zaciętym i emocjonującym widowisku lepsi okazali się nasi chłopcy wygrywając finał 5:4 i to oni mogli cieszyć się z tytułu Mistrza Powiatu szczecineckiego.

Drużyna wystąpiła w składzie: M. Wiechowicz, H. Dacio, H.Kieszkowski, O. Patton, K. Palusiński, A. Rogowski, M. Umiński, K. Mroczek, A. Dołęcki, N. Zawinowski, K. Więckowski, A. Stefański, D. Krupecki, P. Fabisiak. Trenerem drużyny jest Michał Ponichtera.

5a

 

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Najlepsi z najlepszych.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65