Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siódemka w półfinale piłki ręcznej

handballO miłą niespodziankę postarali się młodzi piłkarze ręczni ze Szczecinka. Drugi raz z rzędu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 awansowali do Półfinału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W tegorocznych rozgrywkach nie byli postrzegani w roli faworytów z racji najskromniejszych warunków fizycznych ze wszystkich startujących na etapie finału regionalnego zespołów.

 

W meczu grupowym pokonali oni faworyzowaną Szkołę Podstawową nr 4 z Białogardu 7:6,a z racji tego, że na zawodach nie stawiła się ekipa Szkoły Podstawowej w Połczynie Zdroju, w drugim meczu „Siódemka” zainkasowała punkty bez walki. W finałowym spotkaniu, który decydował tylko o kolejności rozstawienia przeciwnikiem zawodników ze Szczecinka była drużyna SP 18 Koszalin, w której wszyscy zawodnicy bronią na co dzień barw ligowej drużyny piłki ręcznej – „Gwardii” Koszalin. Warto zaznaczyć, że faworyt z Koszalina w swojej grupie zdeklasował swoich rywali z Niemicy i Sianowa wygrywając odpowiednio 23:2 i 25:2.

 

Po meczu, jak podkreślali kibice znajdujący się w hali, stojącym na wysokim jak na tę kategorię wiekową poziomie „Osiemnastka” wygrała z „Siódemką” 14:8.

Sukces szkoły i chłopców ze Szczecinka tym większy, iż należy pamiętać, że w naszym mieście nie funkcjonuje klub piłki ręcznej, a wszystkie umiejętności młodzi zawodnicy zawdzięczają swojej pasji i tym co udało im się wypracować na zajęciach wychowania fizycznego.

rekazd

Drużyna wystąpiła w składzie: Michał Zimny, Sebastian Mastyło, Jakub Jarczak, Michał Ożański, Dominik Szerszeń, Grzegorz Hałuszka, Bartłomiej Byczak, Michał Jaroszewicz, Karol Kowalczyk, Krzysztof Radej, Franciszek Włodarczyk, Oliwier Patton, Kacper Palusiński, Hubert Kieszkowski. Nauczyciel w-f: p. Michał Ponichtera

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Siódemka w półfinale piłki ręcznej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65