Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Uczniowie!

            Za nami dwa tygodnie kwarantanny, czyli trudnego czasu oswajania rzeczywistości, której nikt z nas do tej pory nie znał: zdalne nauczanie, zakaz opuszczania domów, czasem nuda i zniechęcenie. Emocje, z którymi się mierzycie, są naturalne - my, dorośli, też ich doświadczamy. Mam głęboką nadzieję, że wszyscy sobie z nimi poradzimy. Patrząc, jak szybko i sprawnie opanowaliście nowe sposoby przyswajania wiedzy, jestem przekonany, że damy radę!

        Bardzo ładnie pracujecie, o czym przekonujemy się każdego dnia. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na wsparcie swoich nauczycieli, pedagogów i dyrekcji szkoły. Nie poddawajcie się znużeniu, dbajcie o samodyscyplinę, zwłaszcza uczniowie klas ósmych, ale także pielęgnujcie w sobie radość życia, bo optymizm pomaga zawsze i wszędzie.

         Podziękujcie także swoim Rodzicom, w imieniu moim i wszystkich nauczycieli, za ich mądrą i czułą obecność, która musi zastąpić teraz cały Wasz dotychczasowy świat - a nie jest to łatwe i wdzięczne zadanie.

         Tylko razem uda nam się przezwyciężyć trudności. Zajmujcie się tym, co sprawia Wam przyjemność, uczcie się i pomagajcie bliskim – starajcie się mądrze wykorzystać ten trudny czas.

Życzę wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości.

Maciej Kaźmierski

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Drodzy Uczniowie!.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65