Trójbój lekkoatletyczny

Dnia 28.05.2012r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Trójboju Lekkoatletycznym dla uczniów szkół podstawowych.

Uczennica klasy IV d - Milczewska Daria z wynikiem 175 punktów - wygrała całą rywalizację (60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową) i zakwalifikowała się do zawodów powiatowych, które odbędą się 5 czerwca 2012r. Trenerem Darii jest p. Tomasz Knajdrowski.

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Trójbój lekkoatletyczny.