Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Bieg Osińskiego 2015

osinski26.04.2015r. odbył się 32 Międzynarodowy Bieg Winanda Osińskiego, w którym brała udział młodzież z naszej szkoły. W biegach młodzieżowych swoich sił próbowało wielu uczniów Siódemki. Wielu starszych zawodników stających na podium było kiedyś naszymi uczniami. Cieszy nas, że dalej się rozwijają i osiągają sukcesy....

 

DSC 0009

Wielu naszych uczniów stanęło na podium. I mimo tragicznego zakończenia dla jednego z zawodników w biegu głównym cieszy coraz większa ilość ludzi biegających, chodzących z kijami, jeźdzących na rowerach.

DSC 0001

To nowe pokolenie - nasi uczniowie - będą bardziej przygotowani do dorosłego uprawiania sportu  (już teraz pływają na pływalni, grają w piłkę - uprawiają sport jako dzieci) i dzięki temu jako dorośli będą lepiej przygotowani  do dużych wysiłków, niż pokolenia wcześniejsze.

DSC 0004

Większa liczba godzin w-f, "moda" na uprawianie różnych dyscyplin, a także zdrowe odżywianie - doprowadzi  do lepszej kondycji naszego społeczeństwa.

DSC 0017

{gallery}osinski{/gallery}

A oto najlepsze wyniki: (lista z wynikami)

Rocznik Dziewczęta Chłopcy
2007 700m 700m
  ---- I m. - Krążek Marcel
  ---- III m. - Karpiński Franciszek
2006 700m 700m
  II m. - Bochenek Lena I m. - Bęben Wiktor
  ---- VI m. - Wysocki Szymon
2005 700m 700m
  VI m. - Przyborowska Anna III m. - Sitarz Kacper
2004 700m 700m
  ---- III m. - Michalski Szymon
  ---- IV m. - Jóźwicki Michał
  ---- VI m. - Karpiński Wojciech
2002 - 2003 1150m 1150m
  III m. - Korwel Martyna III m. - Grześ Kacper
  V m. - Siwicka Natalia VI m - Palusiński Kacper
  VI m. - Foltyniewicz Zofia ----

 

 

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Bieg Osińskiego 2015.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65