Bieg Osińskiego 2015

osinski26.04.2015r. odbył się 32 Międzynarodowy Bieg Winanda Osińskiego, w którym brała udział młodzież z naszej szkoły. W biegach młodzieżowych swoich sił próbowało wielu uczniów Siódemki. Wielu starszych zawodników stających na podium było kiedyś naszymi uczniami. Cieszy nas, że dalej się rozwijają i osiągają sukcesy....

DSC 0009

Wielu naszych uczniów stanęło na podium. I mimo tragicznego zakończenia dla jednego z zawodników w biegu głównym cieszy coraz większa ilość ludzi biegających, chodzących z kijami, jeźdzących na rowerach.

DSC 0001

To nowe pokolenie - nasi uczniowie - będą bardziej przygotowani do dorosłego uprawiania sportu  (już teraz pływają na pływalni, grają w piłkę - uprawiają sport jako dzieci) i dzięki temu jako dorośli będą lepiej przygotowani  do dużych wysiłków, niż pokolenia wcześniejsze.

DSC 0004

Większa liczba godzin w-f, "moda" na uprawianie różnych dyscyplin, a także zdrowe odżywianie - doprowadzi  do lepszej kondycji naszego społeczeństwa.

DSC 0017

A oto najlepsze wyniki: (lista z wynikami)

Rocznik Dziewczęta Chłopcy
2007 700m 700m
  ---- I m. - Krążek Marcel
  ---- III m. - Karpiński Franciszek
2006 700m 700m
  II m. - Bochenek Lena I m. - Bęben Wiktor
  ---- VI m. - Wysocki Szymon
2005 700m 700m
  VI m. - Przyborowska Anna III m. - Sitarz Kacper
2004 700m 700m
  ---- III m. - Michalski Szymon
  ---- IV m. - Jóźwicki Michał
  ---- VI m. - Karpiński Wojciech
2002 - 2003 1150m 1150m
  III m. - Korwel Martyna III m. - Grześ Kacper
  V m. - Siwicka Natalia VI m - Palusiński Kacper
  VI m. - Foltyniewicz Zofia ----

2011 Bieg Osińskiego 2015.