Finał Wojewódzki 4-boju LA dziewcząt

05Dnia 28.05.2014r. w Złocieńcu odbył się Finał Wojewódzki 4 - boju LA dziewcząt. Wicemistrzostwo województwa zdobyły lekkoatletki z klasy sportowej naszej szkoły. Dziewczęta wystąpiły w składzie:

05

Daria Milczewska, Natalia Dobysz, Anna Rudnicka, Zuzanna Forc, Zuzanna Ruszlewicz, Natalia Siwicka - uczennice klasy 6d.

01

Multimedalistką została mistrzyni województwa w przełąjach - Daria Milczewska, która zdobyła złoty medal w biegu na 60m (8,48s),

02

srebrny w rzucie piłeczką palantową (47m),

03

oraz w biegu na 600m (1,49s).

04

Była drugą zawodniczką w ogólnej klasyfikacji punktowej 4 - boju (370pkt).

Trenerem dziewcząt jest p. Tomasz Knajdrowski.

Nasze gratulacje!!!

2011 Finał Wojewódzki 4-boju LA dziewcząt.