Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Miasta w mini koszykówce dziewcząt

kosz2Dnia 9.12.2015r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych. Nasza szkoła zajęła II miejsce...

 

 

 

 

kosz2Skład naszej drużyny: Siwicka Natala, Bilska Ewelina, Kulawińska Julia, Korwel Martyna, Sobczyk Konstancja, Kulesza Patrycja, Wziątek Oliwia, Żydałowicz Julia, Kozakiewicz Agata, Russ - Szyszka Amelia, Kotowicz Julia, Poliksza Aleksandra i Linkiewicz Natalia.

Nasze gratulacje!

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mistrzostwa Miasta w mini koszykówce dziewcząt.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65