Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Nasze" w finale wojewódzkim!

kosz4.04.2014r. w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Szczecinku odbył się Turniej Półfinałowy mini koszykówki dziewcząt województwa zachodniopomorskiego. Uczennice naszej szkoły odniosły pierwszy w historii szkoły tak duży sukces i zakwalifikowały się do ścisłego finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Koszalinie w dniach 10-11.05.2014r. Najlepsze zawodniczki:Milczewska Daria i Rudnicka Anna...

 

reka1

Skład drużyny: Milczewska Daria, Rudnicka Anna, Dobysz Natalia, Forc Zuzanna, Ruszlewicz Zuzanna, Nowik Paulina, Masuik Weronika, Patalas Julia, Tomaszewicz Kinga, Rybińska Anna, Rybińska Alicja. Trenerem zespołu jest p. Tomasz Knajdrowski.

Gratulujemy i czekamy na finał!

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 "Nasze" w finale wojewódzkim!.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65