Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SERENADY "Bezpieczni w szkole" - konkurs

IMG 2833W październiku 2021 r, z inicjatywy rodziców, uczniowie kl. I b wzięli udział w konkursie SERENADY „Bezpieczni w szkole”.  W konkurs zaangażowali się wszyscy rodzice, a także rodziny oraz znajomi. Nasza klasa znalazła się wśród 100 w całej Polsce, które zebrały najwięcej głosów tzw, „polubień”. Dzieci otrzymały zabawne maseczki, które w dobie pandemii COVID – 19 z pewnością będą przez wszystkich chętniej noszone. Przy okazji wychowawczyni przeprowadziła z dziećmi odpowiednią pogadankę o potrzebie noszenia maseczek w szkole. Dziękujemy rodzicom za mądrą inicjatywę  :)

Czytaj więcej...

Konkurs "Jesienne stworki" 2022

IMG 2853 17 października 2021 r. w kl. I b wych. Agnieszki Paszkiel odbył się konkurs „Jesienne stworki”. Warzywa i owoce zamieniły się w przeróżne, zabawne postacie: zwierzątek, ludzików, stworków itp. Wszystkie pomysły były bardzo ciekawe. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Wszyscy otrzymali w nagrodę dyplomy i książeczki. Brawo dla wszystkich !!!

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2021/2022

Konkursy organizowane w roku szkolnym 2021/2022

Liczydełko - klasowy turniej matematyczny w 3c

liczW dniu 04 marca 2021 w klasie 3c odbył się  Klasowy Turniej Matematyczny "Liczydełko". Zadaniem uczestników Turnieju było wykonanie 13 zadań. Uczniowie  utrwalali i sprawdzali swoje umiejętności logicznego myślenia oraz wykonywanie działań w zakresie czterech podstawowych działań. Zadania były o różnym stopniu trudności.

Zwycięzcą Turnieju została Marysia Powierża, na drugim miejscu uplasował się Julek Kubów a trzecie miejsce przypadło Lence Terefenko- Bani.

Gratulacje dla zwycięzców!!!

Wszystkim uczniom klasy trzeciej "c" dziękuję za aktywny udział w konkursie.

wych. klasy 3c p.Barbara Dobiańska

Tłusty czwartek w 3b

IMG 20210211 100754 850„Tłusty czwartek” to tradycyjnie dzień, w którym jemy pączki, faworki i wszelkiego rodzaju słodkości. Dlatego też, 11 lutego 2021r. uczniowie kl. 3b z ogromną przyjemnością połasuchowali, podtrzymując tym samym szkolną tradycję „Dnia Łasucha”. Wszystko dzięki rodzicom, którzy przygotowali wspaniałe cukiernicze wyroby. Było słodko, pysznie i kolorowo… mniam mniam :)

Od jutra wracamy do zdrowych nawyków obowiązujących w naszej klasie – słodycze jemy tylko raz w tygodniu!

Czytaj więcej...

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła

145783074 401011794524206 4929800826607356078 nDnia 25.01.2021r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. „Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła”. Celem konkursu było ukazanie piękna i uroku zimowego krajobrazu. W konkursie udział wzięło 15 uczestników spośród klas I-III. Wyłoniono 10 laureatów, co było niezwykle trudnym zadaniem, ponieważ uczniowie wykazali się szeroką inwencją twórczą podczas tworzenia prac konkursowych.

Czytaj więcej...

Andrzejki w 3b

received 11610459356334530 listopada 2020 r. w kl. 3b odbyły się bardzo wyjątkowe „Andrzejki”. Nauka trwa w trybie zdalnym, ale nikt nie chciał zrezygnować z fajnej zabawy w tym dniu. Każdy sprytnie zorganizował sobie przebranie oraz doczepił na swoim ekranie komputerowe dodatki w postaci okularków, czapeczki, czy innych wesołych dodatków. Były przepowiednie o naszej przyszłości w postaci losów, przygotowanych przez wych. Agnieszkę Paszkiel, był także słodki poczęstunek oraz prezentacja ulubionej muzyki. Chociaż każdy był osobno w swoim domu, poczuliśmy radość bycia RAZEM.

Czytaj więcej...

Jesienne stworki - konkurs 3b

IMG 20200928 WA000128 września 2020 r. w kl. 3b został zorganizowany przez wych. Agnieszkę Paszkiel konkurs klasowy „Jesienne stworki”. Każdy uczeń według własnego projektu wykonał z warzyw lub owoców zabawną postać. Wszyscy zostali nagrodzeni dyplomem oraz małą nagrodą. Stworki były bardzo pomysłowe i wesołe. Naprawdę warto popatrzeć na ich pamiątkowe zdjęcia

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2020/2021

Konkursy organizowane w roku szkolnym 2020/2021

Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

20191205 123010Dnia 05.12.2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinku odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów klas III szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Zuzanna Chęcińska z klasy 3a oraz Hanna Zawrot z klasy 3d. Uczniowie mieli za zadanie właściwie przeanalizować i zinterpretować różnorodne teksty kultury. Bardzo dobrze z tym zadaniem poradziła sobie Zuzia Chęcińska z kl. 3a, która zdobyła III miejsce. Serdeczne gratulacje – wych. 3a Danuta Kozłowska

Czytaj więcej...

Mistrz Kaligrafii

20191122 14132822 listopada 2019r. odbył się szkolny konkurs dla klas trzecich pt. „Mistrz kaligrafii”. W ramach zadania konkursowego uczestnicy musieli kaligraficznie przepisać tekst. Oceniając prace konkursowe brane były następujące kryteria: ogólne wrażenie estetyczne, czytelność, estetykę, ład, prawidłowe rozmieszczenie tekstu, poprawność ortograficzna i interpunkcyjną, właściwe łączenie liter oraz równomierne położenie liter. Celem konkursu było rozbudzenie umiejętności kształtnego i pięknego pisma, rozpowszechnianie sztuki kaligrafii wśród dzieci.

Czytaj więcej...

Pani Jesień w żółtej sukience... - konkurs plastyczny

20191122 13581825 października 2019r. po raz kolejny odbył się konkurs plastyczny pt. „Pani Jesień w żółtej sukience…i Ty możesz zostać projektantem mody”. Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich. Tematem pracy było stworzenie sukienki dla Pani Jesieni. Prace wykonane przez uczniów prezentowały wysoki poziom, wyrażały ich pomysłowość w bardzo atrakcyjny sposób i charakteryzowały się m.in. różnorodnością technik.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2019

We wrześniu 2019 r. klasy 3a i 3b pod kierunkiem p.D.Kozłowskiej oraz p.A.Russ-Szyszka wzięły udział w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W ramach przygotowań do tego dnia uczniowie klas trzecich przez dwa tygodnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia bawiąc się w "Hasło dnia" - ustalony na początku każdego dnia trudny przypadek mnożenia oraz w "Przerwy matematyczne" - uczniowie każdego dnia przygotowywali plakietki z przypadkiem mnożenia, który sprawia im trudność. Plakietki nosili przez cały dzień przypięte do bluzek i podczas przerw bawili się matematycznymi działaniami. W piątek 28 września odbyły się egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia. Uczniów klas trzecich odwiedziły komisje egzaminacyjne. Każdy, kto poprawnie odpowiedział na 5 pytań z losu, otrzymał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. 

Szkolny konkurs "Mistrz Kaligrafii"

Resized 20190429 1428023 kwietnia 2019r. odbył się szkolny konkurs pięknego pisania pt. „Mistrz Kaligrafii” dla uczniów klas drugich. Celem konkursu było przede wszystkim motywowanie do pracy nad własnym charakterem pisma, a także doskonalenie umiejętności kształtnego, proporcjonalnego, czytelnego i estetycznego pisania, zachęcenie do przestrzegania zasad poprawności gramatycznej i ortograficznej.

Czytaj więcej...

Wyróżnienie dla Laury!

laura227 marca 2019r., w Akademii Sztuki w Szczecinie w Pałacu Ziemstwa Pomorskiego, odbył się finał wojewódzkiego konkursu pt. „Staś Moniuszko też był dzieckiem”. Organizatorem przedsięwzięcia byli Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza oraz Rektor Akademii Sztuki w Szczecinie pan Dariusz Dyczewski.   Konkurs został zorganizowany w ramach, przypadającej w tym roku, 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, a co za tym idzie uczczenia Roku Stanisława Moniuszki.  Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego i przebiegał w trzech etapach. Uczennica klasy 1e Laura Gawrońska dostała się do III etapu (wojewódzkiego). Spośród 42 nadesłanych  prac wykonanych przez  uczniów klas pierwszych, wybrano 11, w tym pracę Laury.

Czytaj więcej...

Zabytki Szczecinka - konkurs plastyczny

Resized 20190226 14260022 lutego 2019 r. odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas drugich pt. "Zabytki Szczecinka". Celem konkursu było wykonanie przez uczestników pracy plastycznej, która koncentrowała się wokół podanego tematu, rozumianego zarówno w aspekcie historycznym, jak i współczesnego obrazu miasta. Uczestnicy w sposób twórczy wypowiedzieli się zgodnie z tematem konkursu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Organizatorki konkursu: Danuta Kozłowska, Alicja Russ-Szyszka.

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkursy 0 - III.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65