Informatyka 6e (dla wszystkich) - lekcja 1

Lekcja 1. Poczta bez znaczka + netykieta (wykonaj pracę do 22.03.2020)

Nauczę się, jak działa poczta elektroniczna, jakie są zasady netykiety i jak poprawnie pisać wiadomości e-mail.

Zadanie: Zaloguj się na swoje szkolne konto i wyślij wiadomość do nauczyciela, że się zalogowałeś na adres

Jeśli ktoś nie pamięta hasła lub loginu to prosze pisać do Katarzyny Merk na LIBRUSIE lub na podany wyżej adres. Konta te będą potrzebne do pracy z innymi nauczycielami.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Informatyka 6e (dla wszystkich) - lekcja 1 .