Święto Odzyskania Niepodległości w klasach młodszych

Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości uczniowie klasie 3c z wychowawczynią p. Barbara Dobiańską zaprosili kolegów i koleżanki z klas młodszych na przedstawienie pt. „Baśń o uwięzionych ptakach, czyli niepodległość słowo najpiękniejsze”. Połączenie tańca ze słowem oraz wspaniała gra młodych artystów przybliżyła dzieciom wydarzenia historyczne związane ze Świętem Niepodległości Polski...

Na widowni zasiadły dzieci z klas I-III, z wychowawczyniami, Dyrekcja szkoły oraz zaproszeni rodzice i dziadkowie.

Wśród oklasków były również łzy wzruszenia.

img 0570

Taką lekcję historii każdy zapamięta.

Copyright © 2014 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Święto Odzyskania Niepodległości w klasach młodszych.