Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odwiedziny w straży pożarnej klasy IIIb

P60101111 czerwca 2018r. w Dniu Dziecka klasa III b wraz z wych. Agnieszką Paszkiel wybrała się do Straży Pożarnej. Dzień był jednym z realizowanych dni innowacji „Żyj zdrowo – czuj się bombowo”. Tym razem uczniowie zapoznali się z pracą strażaka oraz przyswoili wiedzę dot. bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W straży widzieli sprzęt, wozy do gaszenia różnorodnych pożarów, a także miejsca gdzie strażacy spędzają swój codzienny czas.

Czytaj więcej...

Klasy III na Mysiej Wyspie

DSC 0624W tygodniu integracji uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły, wszyscy uczniowie klas III mieli spotkanie na Mysiej Wyspie. Dzieci dotarły tam statkiem, co było dla wszystkich ogromna frajdą. Na wyspie klasa III b spędziła czas  na sportowo. Przybyli prawie wszyscy rodzice, którzy włączyli się do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej...

Bal zielonych 2018

IMG 9409Dnia 24.04.2018r. w godz. 9:00-10:30 tradycyjnie odbyła się impreza ekologiczna pt. "Bal Zielonych". W balu wzięły udział dzieci z zaproszonych przedszkoli: "U Cioci Gosi", "im. Kornela Makuszyńskiego" oraz dzieci z oddziałów 0-II naszej szkoły. Uczestnicy balu podczas udziału w zabawach tanecznych oraz konkurencjach sportowych udowodnili, że zasługują na miano "Przyjaciół Przyrody". Dzieci w nagrodę za uczestnictwo w balu otrzymały słodkości. Wszyscy bawili się wspaniale!

Czytaj więcej...

Święto czekolady

SAM 719812 kwietnia 2018r. to najsłodszy dzień w roku, bo właśnie wtedy na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady. W tym dniu wszystko kręci się wokół tego smakołyku. Uczniowie, ubrani w kolory czekolady mieli okazję zapoznać się z jej historią: skąd pochodzi, z czego się składa, jakie są  jej rodzaje oraz, że ma mnóstwo witamin, natomiast szkodzi jedzona w dużych ilościach. To był naprawdę słodki  dzień. Z tej okazji w klasie pojawiła się czekoladowa fontanna, w której dzieci mogły maczać truskawki, banany czy biszkopty.

Czytaj więcej...

Sprawdzian klas 3 - 2018

DSC 0045W dniach 11 - 12 kwietnia 2018r. w naszej szkole uczniowie klas trzecich przystąpili do pierwszego poważnego egzaminu w swoim życiu - Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Testy zostały opracowane przez wydawnictwo MAC. Sprawdzian miał na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacyjnego. 

Czytaj więcej...

O tym jak jajko pisanką zostało

SAM 7138Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy 1b przygotowali przedstawienie pt. ”O tym jak jajko pisanka zostało”, wprowadzając wszystkich w świąteczną atmosferę. Mali aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności przed Rodzicami, kolegami i koleżankami z klas pierwszych, oddziału przedszkolnego oraz dzieci z Przedszkola i Żłobka Niepublicznego „Tęcza”.

Czytaj więcej...

Wkrótce Wielkanoc

DSC 0101Dnia 23.03.2018r. odbyły się wspólne zajęcia rodziców i dzieci z oddziału przedszkolnego pt. "Wkrótce Wielkanoc". Maluchy wspólnie z rodzicami ozdabiały jajka, które zmieniły się w piękne pisanki. Dzieciaki bawiły się wspaniale. 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet i Dzień Chłopaka w 3c

20180308 101946To były szczególne Dni w naszej klasie. W czwartek 8 marca 2018 roku, obchodziliśmy w naszej klasie ŚWIĘTO KOBIET…  Atrakcje dla Pani i dziewczynek przygotowała chłopięca  część klasy wraz z rodzicami i wychowawczynią. Było tradycyjne „100 lat”, życzenia, upominki w postaci laurek, kwiatka i słodkości. Chłopcy bardzo się starali, aby ten dzień był szczególny - wesoły, kolorowy i miły, gdyż wiele zawdzięczają swoim koleżankom.

Czytaj więcej...

Kosmiczny dzień w zerówce

IMG 903228.02.2018r. dzieci z zerówki wraz z wychowawczynią p.Jadwigą Piotrowską zorganizowały "Dzień Kosmity". Wszyscy poprzebierali się za kosmitów, ufoludków oraz innych kosmonautów. Odbył się konkurs na najfantastyczniejszego kosmitę. Oczywiście każdy przybysz z innej planety otrzymał nagrodę. Zabawa była prawdziwie kosmiczna.

 

Czytaj więcej...

Tłusty czwartek w IIa

P12306528 lutego 2018r. w "tłusty czwartek" uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią Alicją Jaroszyńską wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ZS nr2 im. Ks. Warcisława w Szczecinku. Dzieci pod okiem pana Łukasza Szymańskiego uczyły się wypiekać słodkie bułeczki. Z wielkim zaangażowaniem każdy wykonał kilka sztuk, które potem trafiły do wielkiego pieca.

Czytaj więcej...

Pędzą wnuki ulicami…

SAM 6721Dnia 12 stycznia 2018r.o godz.9.00 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie się zjawili, by wziąć udział w obchodach tego święta. Uczniowie z klasy 1b przedstawili program artystyczny. Były wiersze, piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz  wierszy i piosenek, goście obejrzeli również  przedstawienie pt. "Święta w blasku gwiazd".

Czytaj więcej...

Niech żyje bal! - 2018

IMG 8709Karnawał czas zacząć! 9.01.2018r. uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w balu karnawałowym pod hasłem "Bal w świecie trolli". Jak co roku dzieci przepięknie były przebrane nie tylko za postaci magiczne ze świata trolli, ale również za księżniczki, rycerzy, supermenów, zwierzątka ze świata baśni i bajek.

Czytaj więcej...

Jasełka w 2a

IMG 8623Dnia 22 grudnia 2017r. w naszej szkole z bożonarodzeniowym przesłaniem dla dzieci z młodszych  klas, nauczycieli oraz rodziców i dziadków wystąpili uczniowie klasy 2a, prezentując na scenie Jasełka. Zostały one przygotowane pod opieką wychowawczyni p. Alicji Jaroszyńskiej. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym występem podbili serca publiczności.

Czytaj więcej...

Święta w blasku gwiazd

IMG 9309Dnia 20.12.2017r.uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią p.Alicją Rus-Szyszką zaprosili swoich bliskich na przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Święta w blasku gwiazd”, natomiast 21 grudnia kolegów z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Mikołajki w klasie 2a

DSC 13106 grudnia 2017r. to magiczna data. Wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny Mikołaja. Bo któż nie lubi dostawać prezentów??? W tym roku i do naszej klasy zawitał Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały paczki. Pani Ala też! Chyba byliśmy grzeczni????

 

Czytaj więcej...

Mikołajkowe spotkanie z Czerwonym Kapturkiem...

SAM 62966 grudnia 2017r. odbyło się przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy 1b. Dzieci zaprezentowały swoim kolegom i koleżankom z klasy 1a, 1c i 1d teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek”. Baśń Czerwony Kapturek jest przykładem baśni ostrzegawczej, która pokazuje skutki nieodpowiedniego zachowania. Uczy, że należy słuchać dorosłych nawet wtedy, gdy czegoś zabraniają, bo mają bogate doświadczenie życiowe i działają dla dobra dzieci. Pokazuje również  jakie postępowanie i cechy charakterudobre i godne naśladowania, a których trzeba się wystrzegać, bo jak w każdej baśni dobro zostało nagrodzone, a zło -  ukarane.  

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy 0 - III.
Powered by Joomla 1.7 Templates