Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dbajmy o swoje bezpieczeństwo!

82874278 874068759688767 1521258965063696384 nZ okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy 6b razem ze Strażą Miejską wybrali się na ulice naszego osiedla w poszukiwaniu seniorów. Każda napotkana osoba dostała odblask i słodką niespodziankę z życzeniami. Pamiętajmy o tym jak ważna jest odpowiednia widoczność. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo! Dziękujemy Pani Paulinie Peciak-Nazarewskiej za inicjatywę.

 

 

 

Czytaj więcej...

Przegląd Kolęd 2019

DSC 0010W dniu 20.12.2019r. odbył się w naszej szkole Przegląd Kolęd 2019. Klasy 4,5 i 6 przedstawiły wybrane kolędy. Imprezę przygotował ks.Piotr Kuczewski. Było nastrojowo i świątecznie.

 

 

Czytaj więcej...

Quest „Niepodległość”

IMG 10588 listopada 2019r. w naszej szkole w korytarzach zawisły pytania, dotyczące przeszłości i teraźniejszości Polski. Dziedziny miały szerokie spektrum - od wydarzeń historycznych, przez sport i rozwój techniczny, do sztuki, teatru i literatury. Pojawiły się pytania proste i bardzo trudne. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas IV - VIII, a ponieważ ilość oczekiwanych poprawnych odpowiedzi zależała od przedziału wiekowego, każdy chętny miał spory margines swobody w wyborze tych pytań, które jemu nie sprawiły problemów wiedzowych. Ponadto w szkole pojawili się  uczniowie klasy VIIIa, którzy posiadali fragmenty porozbiorowej mapy Polski. Należało najpierw odnaleźć tych uczniów, oznakowanych biało-czerwonymi elementami, następnie zgromadzić wszystkie osiem części puzzli, nakleić we właściwej konfiguracji i dostarczyć  nauczycielowi. Ta część zadania okazała się najtrudniejsza i niewielu uczniów mogło poszczycić się poprawnym i pełnym wynikiem. Ale próby też się liczyły!

Czytaj więcej...

Śpiewamy Niepodległej

DSC 00448 XI 2019r. w naszej szkole rozpoczęliśmy świętowanie z okazji 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Klasy IV- VIII uczestniczyły w koncercie „Śpiewamy Niepodległej”. Ideą spotkania było, oczywiście, upamiętnienie jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszej ojczyzny, ale ponadto organizatorzy pragnęli uświadomić uczniom, że słowo i muzyka są to istotne nośniki przeszłości i pamiętania o niej. Wspólne śpiewanie to droga do naturalnego i pełnego prostoty patriotyzmu, czego wszystkim Polakom potrzeba, także tym młodym. To zaszczepienie przekonania, że pragniemy tego samego, czego pragnęły pokolenia przed nami- wolnej i szczęśliwej ojczyzny.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2019

img 180628 września (piątek) nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w niecodzienny sposób. W ramach przygotowań do tego dnia uczniowie klas III i IV przez dwa tygodnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia bawiąc się w "Hasło dnia" (ustalony na początku każdego dnia trudny przypadek mnożenia) oraz w "Przerwy matematyczne" (uczniowie każdego dnia przygotowywali plakietki z przypadkiem mnożenia, który sprawia im trudność. Plakietki nosili przez cały dzień przypięte do bluzek).

Czytaj więcej...

Pierwszy dzwonek roku szkolnego 2019/2020

dsc 00492 września 2019r. rozbrzmiał pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego 2019/2020. Jeszcze wszyscy wakacyjni, jeszcze rozbiegani a już trzeba się ustawić, skupić i "nastawić" na naukę... Przed nami cały rok szkolny. Życzymy wszystkim samych sukcesów.... Więcej zdjęć w Galerii...

 

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2019/2020

Imprezy organizowane w roku szkolnym 2018/2019

Ostatni dzwonek....

DSC 0007Ostatnie przemówienie, spotkanie w szkolnej ławce, odebrane świadectwo i ostatni dzwonek... WAKACJE! Jeszcze na chwilę wróćmy do tych ostatnich chwil. Pogoda tropikalna zakłóciła porządek uroczystości ale najważniejsze jest dobro naszych uczniów. Uroczyste rozdanie wyróżnionych świadectw odbyło się tylko dla klas 6 i 7. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa w klasach. Wszystkim gratulujemy i życzymy miłego odpoczynku! Do zobaczenia 1 września!

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

1Harmonogram uroczystości:

18.06.2019r. (wtorek) - zakończenie dla klas 8 - godz.17.00

19.06.2019r. (środa) - zakończenie:

godz. 8.00 - dla klas 6 i 7

godz. 9.00 - dla klas 4 i 5

godz.10.00 - dla klas  1 - 3

godz. 17.00 - dla klas 3 gimnazjum

Zapraszamy!

Zdrowe drugie śniadanie

Nasza szkoła, jest szkołą promującą zdrowie. W ramach propagowania zdrowego stylu życia w czwartek 16.05.2019r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w warsztatach: „Zdrowe drugie śniadanie”. Jest to cykliczna akcja organizowana we współpracy z Zespołem Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława w Szczecinku. Uczniowie wysłuchali prelekcji przeprowadzonych przez dietetyków z Zespołu Szkół nt. roli drugiego śniadania, wartości odżywczych produktów itp. oraz wspólnie przygotowali drugie śniadanie. Była bardzo smacznie i zdrowo.

Łasuch 2019

IMG 1522W tym roku szkolnym Dzień Łasuch przebiegał trochę inaczej. Mieliśmy tak naprawdę dwa razy święto "łasuchów" i dwa razy mogliśmy kupić ciasto. Najpierw słodkości przygotowały klasy 4-6 a tygodzień później klasy 7,8 i gimnzajum. Można powiedzieć, że było bardzo słodko...

 

Czytaj więcej...

Kalendarze adwentowe

kartkiFrohe Weihnachten und einen guten Start ins neue Jahr! Kalendarze adwentowe i kartki świąteczne wykonane przez uczniów klas siódmych i ósmych.

 

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy szkolne.
Powered by Joomla 1.7 Templates