Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatni dzwonek....

DSC 0007Ostatnie przemówienie, spotkanie w szkolnej ławce, odebrane świadectwo i ostatni dzwonek... WAKACJE! Jeszcze na chwilę wróćmy do tych ostatnich chwil. Pogoda tropikalna zakłóciła porządek uroczystości ale najważniejsze jest dobro naszych uczniów. Uroczyste rozdanie wyróżnionych świadectw odbyło się tylko dla klas 6 i 7. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa w klasach. Wszystkim gratulujemy i życzymy miłego odpoczynku! Do zobaczenia 1 września!

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

1Harmonogram uroczystości:

18.06.2019r. (wtorek) - zakończenie dla klas 8 - godz.17.00

19.06.2019r. (środa) - zakończenie:

godz. 8.00 - dla klas 6 i 7

godz. 9.00 - dla klas 4 i 5

godz.10.00 - dla klas  1 - 3

godz. 17.00 - dla klas 3 gimnazjum

Zapraszamy!

Zdrowe drugie śniadanie

Nasza szkoła, jest szkołą promującą zdrowie. W ramach propagowania zdrowego stylu życia w czwartek 16.05.2019r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w warsztatach: „Zdrowe drugie śniadanie”. Jest to cykliczna akcja organizowana we współpracy z Zespołem Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława w Szczecinku. Uczniowie wysłuchali prelekcji przeprowadzonych przez dietetyków z Zespołu Szkół nt. roli drugiego śniadania, wartości odżywczych produktów itp. oraz wspólnie przygotowali drugie śniadanie. Była bardzo smacznie i zdrowo.

Łasuch 2019

IMG 1522W tym roku szkolnym Dzień Łasuch przebiegał trochę inaczej. Mieliśmy tak naprawdę dwa razy święto "łasuchów" i dwa razy mogliśmy kupić ciasto. Najpierw słodkości przygotowały klasy 4-6 a tygodzień później klasy 7,8 i gimnzajum. Można powiedzieć, że było bardzo słodko...

 

Czytaj więcej...

Kalendarze adwentowe

kartkiFrohe Weihnachten und einen guten Start ins neue Jahr! Kalendarze adwentowe i kartki świąteczne wykonane przez uczniów klas siódmych i ósmych.

 

 

Czytaj więcej...

Pomoc dla dzieci z Jambianii na Zanzibarze

20181123 094835Siódemka po raz kolejny pokazała, że potrafi pomagać. Uczniowie klas Vb, Vc, Vd zebrali około 50 kg przyborów szkolnych, które zostaną przekazane dla dzieci ze szkoły w Jambianii na Zanzibarze. To ponad 10 tysięcy kilometrów. Do pomocy zachęciła p.Malwina Rosa-Pawlik, pomysł zrodził się na spotkaniu z rodzicami, od jednej z mam.

 

Czytaj więcej...

Porządki na cmentarzu

IMG 20181030 140034 BURST001 COVERDnia 30.10.2018r. uczniowie klasy VIIIb i VIIb wraz z opiekunami p.Aliną Bochenek i p.Moniką Bierłą brali udział w sprzątaniu Cmentarza Komunalnego w Szczecinku. W ramach wspólpracy Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich z PGKiM uczniowie pomagali przy sprzątaniu. Pogoda dopisała i dzięki temu część alejek zostało posprzątane z liści i wygrabione skarpy. Po wykonanej pracy zadowoleni wróciliśmy do domów. Cieszyliśmy się, że chociaż w małym stopniu mogliśmy wesprzeć pracowników w ich ciężkiej codziennej pracy.

Czytaj więcej...

Fizyka jest ciekawa!

IMG 063219 września 2018r. naszą szkołę odwiedzili fascynaci nauk ścisłych takich jak fizyka, chemia. Przedmioty te wśród uczniów uchodzą za bardzo trudne. Pomimo tego pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie zobaczyli, że wszystko co nas otacza i co dzieje się wkoło ma uzasadnienie w tych naukach. I co najważniejsze, że jest to bardzo ciekawe!

 

Czytaj więcej...

Święto Kropki

IMG 20180914 084437119Po raz drugi świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Organizatorem i inicjatorem imprezy była p.Maria Nowik. 12 września uczniowie szukali cytytów w kropkach. Tłumy oblegały miejsca, w których zostały ukryte cenne myśli.... Kolejny dzień odkrywał talenty plastyczne - z kropek tworzyliśmy prawdziwe dzieła sztuki. A 14 września działo się także podczas lekcji j. polskiego!

Czytaj więcej...

Wakacji minął czas...

DSC 0019"Wakacje minęły szybko i są zbyt krótkie", ale dobrze się spotkać w doborowym towarzystwie. Uśmiechnięte twarze uczniów i nauczycieli na korytarzach szkolnych świadczą o tym, że mamy początek roku szkolnego. Przed nami długie 10 miesięcy pracy. Sprawdzian klas ósmych, ostatni egzamin gimnazjalny, pożegnanie aż dwóch roczników (klasy ósme i 3 gimnazjum), oj będzie się działo. Ale jeszcze dziś cieszmy się pierwszym dniem w szkole....

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2018/2019

Imprezy organizowane w roku szkolnym 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

DSC 0010I tak oto nastał ten upragniony przez wszystkich uczniów dzień - dzień zakończenia roku szkolnego. Ostatni dzwonek, kwiatek dla pani wychowawczyni i innych nauczycieli, świadectwo i ostatnie spotkanie z kolegami w szkolnych murach.Szybko, biegiem ze szkoły i już WAKACJE! W tym roku pożegnaliśmy 3 klasy gimnazjalne. Za rok będą to ósme klasy i ostatnie klasy gimnazjum. Ten rok obfitował w wiele ważnych wydarzeń, sukcesów dużych i małych. Szkoła podstawowa połączyła się z gimnazjum, mieliśmy rodzinny piknik i tak można wyliczać dość długo. To za nami...

Czytaj więcej...

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy szkolne.
Powered by Joomla 1.7 Templates