Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Doradztwo zawodowe

Zajęcia z doradztwa zawodowego w II półroczu odbywają się wg planu:

Poniedziałek 14.35 – 15.20 po wcześniejszym uzgodnieniu - indywidualne spotkania dla uczniów i Rodziców

Wtorek           14.35-15.20 klasa 2B gim

Czwartek       11.40-12.25 3B gim

                      14.35-15.20 7A

Piątek            10.45 – 11.30 3A gim

Doradca zawodowy w Szkole Podstawowej Nr 7 - mgr Barbara Dawlewicz

Konkursy doradztwa zawodowego

zawodZgodnie z założeniami prowadzonego w szkołach podstawowych doradztwa zawodowego, konkurs stanowi element przygotowania uczniów do odpowiedniego planowania kariery i podejmowania decyzji edukacyjnych i zawodowych, uwzględniając znajomość własnych zasobów oraz informacje na temat zawodów i rynku pracy.

 

Czytaj więcej...

Warsztaty zawodowe w Zespole Szkół nr 2

zs2W ramach programu doradztwa zawodowego młodzież z klasy III gim ze szkolnym doradcą zawodowym uczestniczyła 19 i 22 lutego 2018r w warsztatach zawodowych w Zespole Szkół Nr 2 im.Księcia Warcisława IV. Szkoła co roku wychodzi z ofertą promocyjną do najstarszych klas, by pokazać możliwości dalszego kształcenia w kierunkach technicznych oraz w szkole branżowej I stopnia. Ofertę szkoły przedstawiali nauczyciele uczący młodzież oraz uczniowie - przedstawiciele każdego kierunku kształcenia.

Czytaj więcej...

Programy Doradztwa zawodowego

zawod2Programy doradztwa zawodowego: „ABC doradztwa zawodowego” – dla klas 7, „Doradztwo zawodowe w klasie II gimnazjum”, „Doradztwo zawodowe w klasie III gimnazjum” - realizowane są w klasach 7 oraz w klasach II i III oddziałów gimnazjalnych. Uczniowie kończący szkołę stają przed wyborem kierunku dalszego kształcenia. Podjęcie decyzji o wyborze zawodu jest trudne. Ważne jest wyposażenie młodzieży w umiejętności przydatne w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru zawodu, które rzutować będą na dalszy przebieg kariery zawodowej młodego człowieka.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Doradztwo zawodowe.
Powered by Joomla 1.7 Templates