Sprawdzian klas 6 - 2015

sprPrzed nami Sprawdzian klas 6 - 1 kwietnia 2015r. (środa). Tego dnia dla wszystkich zmienia się organizacja zajęć. Klasy 0 - 5 nie mają tego dnia lekcji czyli nie przychodzą do szkoły. Odbywają się jedynie zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w świetlicy. Klasy 6 przychodzą na godzinę 8.20 i spotykają się w klasie ze swoim wychowawcą. Prosimy Rodziców o dobre przygotowanie dzieci do tego dnia...

Obecność uczniów na Sprawdzianie jest obowiązkowa. Uczeń, który nie przystąpi do Sprawdzianu nie może ukończyć szkoły podstawowej (mimo pozytywnych ocen końcowych). W sytuacjach losowych, gdy uczeń nie może przystąpić do Sprawdzianu rodzice (opiekunowie) mają obowiązek jak najszybciej poinformować o tym szkołę. Uczniowie nie mogą się spóźnić na egzamin, gdyż nie zostaną wpuszczeni.  Telefony i wszelkie urządzenia służące do porozumiewania się na odległość uczniowie zostawiają w klasie u wychowawcy. Wniesienie takiego urządzenia może spowodować unieważnienie egzaminu dla wszystkich. Więcej informacji na stronie CKE

Ważne jest aby dzieci były wypoczęte, po śniadaniu, ubrane na galowo (biała koszula i kamizelka), bardzo ważne jest aby uczniowie mieli przy sobie legitymację szkolną, posiadały potrzebne przybory: 2 czarne długopisy, ołówek, gumkę, linijkę, ekierkę, kątomierz. Rzeczy te nie mogą być w piórniku, mogą być w przezroczytym woreczku lub związane gumką. Egzamin od tego roku składa się z dwóch części: I - polonistyczno - matematyczna i II - język obcy. Pomiędzy nimi jest przerwa. Prosimy zadbać aby dzieci miały przy sobie napoje i coś do jedzenia.

O godzinie 8.40 - uczniowie ustawiają się przed klasami, w których będą pisali Sprawdzian według listy wywieszonej na drzwiach. Odbędzie się losowanie miejsc. Wchodzimy do klasy i siadamy na swoje miejsce.

Dalej poprowadzą was nauczyciele czyli komisja egzaminacyjna.

Życzymy powodzenia!!!

sprawdzian

Copyright © 2015 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Sprawdzian klas 6 - 2015.