Sprawdzian klas 6 - 2016

sprPrzed nami Sprawdzian klas 6 - 5 kwietnia 2016r. (wtorek). Obecność uczniów na Sprawdzianie jest obowiązkowa. Uczeń, który nie przystąpi do Sprawdzianu nie może ukończyć szkoły podstawowej (mimo pozytywnych ocen końcowych). W sytuacjach losowych, gdy uczeń nie może przystąpić do Sprawdzianu rodzice (opiekunowie) mają obowiązek jak najszybciej poinformować o tym szkołę. Uczniowie nie mogą się spóźnić na egzamin, gdyż nie zostaną wpuszczeni.  Telefony i wszelkie urządzenia służące do porozumiewania się na odległość uczniowie zostawiają w klasie u wychowawcy. Wniesienie takiego urządzenia może spowodować unieważnienie egzaminu dla wszystkich. Więcej informacji na stronie CKE w zakładce Dla Rodziców...

Ważne jest aby dzieci były wypoczęte, po śniadaniu, ubrane na galowo (biała koszula i kamizelka), bardzo ważne jest aby uczniowie mieli przy sobie legitymację szkolną, posiadały potrzebne przybory: 2 czarne długopisy i linijkę. Rzeczy te nie mogą być w piórniku, mogą być w przezroczytym woreczku lub związane gumką. Egzamin od tego roku składa się z dwóch części: I - polonistyczno - matematyczna i II - język obcy. Pomiędzy nimi jest przerwa. Prosimy zadbać aby dzieci miały przy sobie napoje i coś do jedzenia.

Życzymy powodzenia!!!

sprawdzian

Copyright © 2016 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Sprawdzian klas 6 - 2016.