Sprawdzian klas 6 - 2014

sprPrzed nami Sprawdzian klas 6 - 1 kwietnia 2014r. (wtorek). Tego dnia dla wszystkich zmienia się organizacja zajęć. Klasy 0 - 5 nie mają tego dnia lekcji czyli nie przychodzą do szkoły. Odbywają się jedynie zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w świetlicy. Klasy 6 przychodzą na godzinę 8.15 i spotykają się w klasie ze swoim wychowawcą. Prosimy Rodziców o dobre przygotowanie dzieci do tego dnia...

Ważne jest aby były wypoczęte, po śniadaniu, ubrane na galowo (biała koszula i kamizelka), posiadali potrzebne przybory: 2 czarne długopisy, ołówek, gumkę, linijkę, ekierkę, kątomierz. Rzeczy te nie mogą być w piórniku, mogą być w przezroczytym woreczku lub związane gumką.

O godzinie 8.30 - uczniowie ustawiają się przed klasami, w których będą pisali Sprawdzian według listy wywieszonej na drzwiach. Odbędzie się losowanie miejsc. Wchodzimy do klasy i siadamy na swoje miejsce.

Dalej poprowadzą was nauczyciele czyli komisja egzaminacyjna.

Życzymy powodzenia!!!

sprawdzian

Copyright © 2014 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Sprawdzian klas 6 - 2014.