Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

Dnia 27 września 2018 roku w naszej szkole miał miejsce Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Jego inicjatorami i organizatorami byli: p.Maria Nowik, p.Beata Anderman, p.Aneta Chęcińska oraz p.Zbigniew Lewicki.Swój akces zgłosiło 14 podmiotów ze szkół szczecineckich oraz z powiatu, np. z Parsęcka, Jelenia, Grzmiącej czy Łubowa. Pojawili się soliści, zespoły wokalno - muzyczne a także bardzo liczne chóry. Dobór repertuaru był przekrojowy - od pieśni legionowych, przez piosenki partyzanckie po szlagiery filmowe.  Wszystkie łączył fakt, że wywoływały wzruszenie widowni i wpisywały się w historię Polski.

Podczas obrad jury wszyscy uczestnicy bawili się razem, śpiewając znane pieśni i piosenki patriotyczne. Nauczyciele także pokazali, co potrafią! Jury miało nie lada kłopot z wyłonieniem zwycięzców, nic więc dziwnego, że oprócz miejsc przyznano także wyróżnienia. I tak:

1m. - Chór "Primo" z SP nr 1 Szczecinek

2m. - Zespół wokalno-instrumentalny "Forever music" z SP nr 7 Szczecinek
3m. - Zespół "Staccato" z SP nr 6 Szczecinek

wyróżnienie I stopnia Zespół „Primo” z SP 1Szczecinek

wyróżnienie II stopnia Wiktoria Wieliczko z SP Grzmiąca

            Nagrodami były kosze owoców i słodyczy oraz (ufundowane m.in. przez Nadleśnictwo Szczecinek) bony do Media Expert.  Drobnymi, słodkimi upominkami organizatorzy podziękowali również opiekunom oraz jury.

             Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do śpiewnego świętowania rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65