Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

100 pozdrowień na 100 lat Niepodległości

4Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji "100 pozdrowień na 100 lat Niepodległości". Projekt łączy ze sobą, w niecodzienny sposób, ponad 100 szkół z całej Polski. Uczniowie, jak i nauczyciele, którzy wezmą udział w akcji nigdy nie spotkali się osobiście, nie znają się nawet z widzenia. Wysyłają do siebie pocztówki z pozdrowieniami, a następnie umieszczają je na mapie konturowej Polski.

 

 Od kilku dni można oglądać pocztówki, które już do nas trafiły. Codziennie odwiedza nas listonosz i przynosi nowe. Mamy już ich ponad 40, czekamy na kolejne 60. Koordynatorem akcji jest p.Malwina Rosa - Pawlik

 1

2

6

7

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 100 pozdrowień na 100 lat Niepodległości.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65